Sponsorluklar

KÜLTÜR SANAT SPONSORLUKLARI

ZORLU PERFORMANS SANATLARI MERKEZİ SPONSORLUĞU

Memorial Sağlık Grubu, sahne sanatları ve çağdaş sanatın buluşma adresi Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi sponsorluğu devam ediyor.

Dünyaca ünlü gösteri gruplarını ve sanatçıları sahnelerinde ağırlayan, çok çeşitli performans sanatlarına ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Memorial Sağlık Grubu’nun sponsorluğu ile kültür sanata katkı sağlamaya devam edecek.

VOLKSWAGEN ARENA SAĞLIK SPONSORLUĞU

Memorial Sağlık Grubu, İstanbul’un canlı konser sahnesini tümden değiştirecek bir deneyim sunan ve düzenlediği ulusal ve uluslararası müzik organizasyonları ile dikkat çeken Volkswagen Arena’nın sağlık sponsorluğu devam ediyor.

Yenilikçi akustik yapısı, tek amaçlı ve çok kullanışlı salonu ile canlı konserlere, dünyaca ünlü dans ve tiyatro gösterilerine ev sahipliği yapan Volkswagen Arena, sağlık sponsoru Memorial Sağlık Grubu ile kültür ve sanata katkılarını sürdürecek.

İSTANBUL KÜLTÜR SANAT VAKFI SAĞLIK SPONSORLUĞU

Kurulduğu günden bu yana kültür ve sanatı destekleyen Memorial Sağlık Grubu, İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) düzenlediği festivallere sağlık sponsoru olarak destek veriyor.

Uluslararası sanat kurumlarıyla işbirliği yapan ve ülkemizin sanat üretimini dünyaya tanıtan İstanbul Kültür Sanat Vakfı; film, tiyatro, müzik ve caz festivalleri ve etkinlikleri ile İstanbul’un kültür ve sanat yaşamında önemli bir rol üstleniyor.

İstanbul’u kültür ve sanat başkenti yapmak ve bir dünya markasına dönüştürmek amacıyla düzenlenen etkinliklere katkı sağlayan Memorial Sağlık Grubu, ülkemizin kültürel gelişimini ileri taşıyacak organizasyonlara desteğini artırmayı ve daha geniş bir sanatsal çevre ile buluşmayı hedefliyor.

BEŞİKTAŞ KÜLTÜR MERKEZİ SPONSORLUĞU

Memorial Sağlık Grubu, İstanbul’un en önemli kültür sanat merkezlerinden biri olan Beşiktaş Kültür Merkezi’nin sağlık sponsorluğu devam ediyor.

Bugüne kadar pek çok konser, gösteri ve sinema filmi düzenleyen, yaratıcı çalışma ve organizasyonları ile gösteri dünyasına yön veren Beşiktaş Kültür Merkezi, Memorial Sağlık Grubu sponsorluğu ile kültür ve sanata katkı sağlamaya devam edecek.

TÜRKER İNANOĞLU MASLAK SHOW CENTER SAĞLIK SPONSORLUĞU

Memorial Sağlık Grubu, birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Türker İnanoğlu Maslak Show Center’ın sağlık sponsorluğu devam ediyor.

Mekan özellikleri ile marka, kurum ve firmaların; konser, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktivitelerinin düzenlendiği TIM Show Center’a, Memorial Sağlık Grubu sponsorluğu 2010 yılından bu yana devam etmektedir.

SPOR SPONSORLUKLARI

TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ RESMİ SAĞLIK SPONSORLUĞU

Avrupa’nın en iyi basketbol ligi olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin resmi sağlık sponsoru, Memorial Sağlık Grubu oldu.

Bugüne kadar Türkiye’de sporun gelişmesi için önemli çalışmalara imza atan Memorial, Tahincioğlu Basketbol Ligi ile yaptığı 3 yıllık anlaşma ile Türk basketboluna dünyadaki yükseliş sürecinde destek olmayı ve ülkemizde sağlıklı yaşam bilincinin yaygınlaştırılmasını hedefliyor.

 

 

ANTALYASPOR FUTBOL VE HENTBOL TAKIMLARI SAĞLIK SPONSORLUĞU

Memorial, Spor Toto Süper Lig’in Akdeniz’deki temsilcisi Antalyaspor’un futbol takımı ile Türkiye Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor hentbol takımının resmi sağlık sponsoru oldu.

Sponsorluk kapsamında 2016-2017 sezonu süresince Antalyasporlu sporcuların tüm sağlık kontrolleri ve tedavileri, Memorial Antalya Hastanesi, Medstar Antalya ve Topçular Hastaneleri’nde yapılacak. Bugüne kadar sporun pek çok branşına önemli katkılarda bulunan Memorial, Antalyaspor ile spora destek vermeye devam edecek.

ANTALYASPOR BASKETBOL TAKIMI SAĞLIK SPONSORLUĞU

Memorial, Antalyaspor basketbol takımının resmi sağlık sponsoru oldu.

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor takımının 2016-2017 sezonu süresince tüm sağlık kontrolleri ve tedavileri, Memorial Antalya Hastanesi, Medstar Antalya ve Topçular Hastaneleri’nde yapılacak. Spor Toto Basketbol Süper Ligi Resmi Sağlık Sponsorluğu ile ülkemizde basketbolun gelişmesini destekleyen Memorial, Antalyaspor sponsorluğu ile Akdeniz’de de basketbolun gelişmesine katkı sağlamaya devam edecek.

AGÜ SPOR KULÜBÜ SAĞLIK SPONSORLUĞU

Memorial Sağlık Grubu, AGÜ Spor Kulübü’nün 4. Kez sağlık sponsoru oldu.

Memorial, AGÜ Spor Kulübü’ne 2016-2017 sezonunda sağlık desteği verecek. AGÜ Spor Kulübü ile Memorial arasında imzalanan sağlık sponsorluğu sözleşmesinin ardından kadın basketbol takımının tüm sağlık kontrolleri ve tedavileri, 1 yıl boyunca Memorial Kayseri Hastanesi tarafından yapılmaya devam edilecek.

Türk sporuna katkıda bulunan Memorial Sağlık Grubu, Eurolig’de de başarılı bir mücadele sergileyen AGÜ Spor Kulübü ile Kayseri’de de basketbola destek vermeye edecek.