Kayseri Hastanesi
Kayseri Hastanesi

Gevher Nesibe Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No: 13, 38010, Kocasinan / Kayseri
(0352) 315 66 66

Asan randevu al
Aşağıdaki başlıklara tıklayarak, Memorial Kayseri Hastanesi’ndeki ilgili içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Haqqında

Memorial Sağlık Grubu, sağlık hizmetlerinde mükemmellik standardı ve hasta hizmet odaklı hizmet anlayışını, Memorial Kayseri Hastanesi ile İç Anadolu Bölgesi'ne de taşımış ve Memorial Kayseri, grubun 9'uncu hastanesi olarak 2013 yılında hizmet artış başladı.

Memorial Kayseri Hastanesi, saygın ve güçlü akademik hekim kadrosu, bilgi ve birikimlerini yakın ile birleştiren sağlık personeli ve hasta odaklı hizmet anlayışının yanı sıra; modern mimari tasarıma sahip hasta alan ve yaşam alanları ile İç Anadolu Bölgesi'nin ihtiyacı olan tüm sağlık hizmetini karşılayacak şekilde gönderilmiştir.

11 bin külçearelik alana sahip olan Memorial Kayseri Hastanesi'nde, 119 yatak kapasitesi ve 5 ameliyathane bulunmaktadır. Ameliyathane, görüntüleme üniteleri, laboratuvarlar ve yoğun bakımlarında en ileri tıp teknolojisinin kullanımları Memorial Kayseri, hasta ve hasta yakınlarına uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmaktadır.

Memorial Hastaneleri Arasında Sinerji

Memorial Kayseri Hastanesi'nde, bulunan PACS sistemi (filmsiz hastane özelliği) sayesinde Memorial'in tüm hastaneleri arasında görüntüleme ve laboratuvar sonuçları ile vaka paylaşımları gerçekleştirilerek tıbbi sinerji yaratılmaktadır.

Memorial Tüp Bebek Deneyimi Kayseri'de

Dünyanın pek çok ülkesinde referans olarak kabul edilen Memorial Tüp Bebek hizmetleri, Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi ile yardımcı üreme stilinde tüm tedavileri İç Anadolu Bölgesi'nin hizmetine sunulmaktadır.

İç Anadolu Bölgesi'nde, inşaat ile tek bağımsız merkez olma özelliğine sahip olan Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nin, gelişmiş laboratuvarı, modern ameliyathanesi, androloji, embriyoloji ve embriyo dondurma laboratuvarı bulunmaktadır. Merkez 10 yatak kapasitine sahiptir. Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, sahip olduğu yüksek deneyim ve dünya standartlarındaki teknoloji ile yurt dışından gelen hastalara da hizmet vermektedir.

Memorial Kayseri Hastanesi SGK anlaşması tüm branşlarda hasta kabul etmektedir. Ayrıca özel sağlık sigortalı ve AGIS gibi yabancı sağlık sigortalı hastalar için de anlaşmaları bulunmaktadır.

Tibb Şöbələri

Həkimlər

Texnologiyalarımız

Memorial Xəstəxanalar Qrupunun texnoloji infrastrukturu beynəlxalq səviyyəli qabaqcıl texnologiya cihazları ilə təchiz edilmiş və xüsusi olaraq xəstələrin rahatlığı üçün dizayn edilmiş sistemlərdən ibarətdir. İstifadə edilən qabaqcıl texnologiya sayəsində, məqsəd xəstələrin diaqnoz və müalicə proseslərini rahat və təhlükəsiz şəkildə keçmələrini təmin etməkdir. Bu texnologiyaların əksəriyyətindən ilk dəfə olaraq Türkiyədə məhz bizim xəstəxanada istifadə edilmişdir.

Ən son texnologiyalarımız

Texnologiyalarımıza bax
Kalp Tomografisi-Koroner BT Anjiyografi
Davamı
Texnologiyalarımıza bax
Texnologiyalarımıza bax
Endoskopik Ultrasonografi (Endosonografi-EUS)
Davamı
Texnologiyalarımıza bax
Bütün texnologiyalara bax

Müqavilə bağlanılmış müəssisələr

Below you can find private insurance companies, supplementary insurances, other institutions and company agreements with which our hospitals have agreements.

Heç bir nəticə yoxdur.

  Xəritədə bax

  Tez-tez soruşulan suallar

  Hastanenizdeki Check-Up seçenekleri neler?

  Memorial Sağlık Grubu’nda, periyodik sağlık kontrolleriniz Check-Up danışmanları eşliğinde yaş, cinsiyet, meslek ve yaşam standartlarınıza uygun özel programlar, uzman doktorlarımız ile birlikte belirlenmektedir. Check-Up seçeneklerimiz için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Kontrol muayene süreleri ne kadar?
  Türk Tabipleri Birliği ve Sağlık Bakanlığı uygulamaları kapsamında 10 gün olarak uygulanmaya başlanan kontrol muayenesi süresi, hizmet alınan ilk gün dahil olarak hesaplanmaktadır.
  Hastaneyle ilgili şikayetleri nasıl bildirebilirim?
  Aldığınız sağlık hizmetine ilişkin görüş, öneri, teşekkür ve şikayet başvurularınızı bizzat hastanelerimizde bulunan Hasta Hakları birimlerimizde yapabilir, 444 7 888 numaralı Çağrı Merkezi’mizi arayarak telefonla da bildirebilirsiniz.
  Kişisel bilgilerim/sonuçlarım paylaşılıyor mu?

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği hastalarımıza ait kişisel ve sonuç bilgileri kendileri dışında kimseyle paylaşılmaz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında haklarınıza ve verilerinizin işlenmesine dair detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olduğunuz bölümler hangileridir?

  Memorial Kayseri Hastanesi’nin tüm bölümlerinde SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır. Anlaşmalı kurumlar hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Əlaqə Forması

  Aşağıdakı əlaqə formasını doldurmaqla xəstəxanamız haqqında məlumat tələb edə bilərsiniz.

  Sosial media hesabları
  Asan randevu al