Yükleniyor

Son Gelişmeler

Sağlık sektöründe yılın en itibarlı markası Memorial

Sağlık sektöründe yılın en itibarlı markası Memorial
30.04.2020 20:39:46

Memorial Sağlık Grubu, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle bu yıl altıncısı düzenlenen ve pazarlama sektörünün en önemli standartlarından biri olan The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, sağlık sektörünün 2. kez lideri oldu. 

Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarının belirlendiği yarışmanın ödül töreni 9 Ocak Perşembe günü Raffles İstanbul’da düzenlendi. Memorial bir kez daha sağlık kategorisinde yılın en itibarlı markası seçildi.

 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze görüşme… 

Bu sene 6’ıncısı düzenlenen ” The ONE Awards” ödüllerinde kazanan markalar Türkiye’de 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen çalışma sonucuna göre belirlendi. Kendi alanında “jürisi halk olan, marka ve itibar değeri çalışmalarına yatırım yapan şirketlerin, en prestijli şirketlerin bir araştırmayla belirlenerek ödüllendirildiği özgün bir ödül mekanizması olan The One Awards, yıllık performans ölçümü ve genel bir değerlendirme ile pek çok kategoride “Marka ve İtibar” değerini en çok artıran kurumlara ulaştı.  

İkinci kez bu ödüle sahip olmak gurur verici

Memorial Sağlık grubu CEO’su Uğur Genç, 11 hastane, 3 tıp merkezi ve 1 wellness merkezi ile hizmet veren Memorial’ın 20. yaşında bu ödülü almasının ayrı bir önemi olduğunu belirterek, “Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik olan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde sağlık  sektörünün lideri Memorial oldu. Yılın en itibarlı markasının halkın görüşleri ve sağ duyusunun sonucu olarak belirlenmesi ve bu ödülü 2’inci kez alıyor olmak gerçekten gurur verici. Aynı zamanda güvenin itibarın çok daha önemli olduğu bir sektörde yani sağlık kategorisinde birincilik ödülünü almak bizim için çok önemli. Memorial, hastalarımızın her zaman kendini güvende hissettiği, ismi daima kalite ve insana saygı ile yan yana anılan bir kurum. Bu ilkeden asla ödün vermeden, iyinin daha iyisi olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Daima kendimizi geliştirme, Türk tıbbına layıkıyla hizmet etme, etik değerlerimizle birlikte bilimsel ilkeler ışığında yeni başarılara imza atma amacıyla ilerliyoruz. Ben bu ödülü 7 bin kişilik Memorial Ailesi adına aldım. Biz çok büyük ve sevgi dolu bir aileyiz. Bu yola hep birlikte çıktık ve aydınlık bir geleceğe hep birlikte yürümek bize güç veriyor.” diye konuştu.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Canlı Destek Kolay Randevu Al