header-background

Memorial Kültür ve Sanatı Destekliyor!

Memorial Sağlık Grubu, sanatın toplum içindeki değeri ve gelişiminin desteklenerek artırılması konusunda, toplumsal sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Bu kapsamda, sağlıklı toplum inşası ve sağlıklı bireylerin yetiştirilmesinde, sanatın önemli bir rolü olduğu düşüncesiyle faaliyet göstermektedir. Memorial, birçok farklı projede sponsorluk işbirlikleri ile kültür ve sanatı sağlıkla desteklemektedir.

“Güzele ulaşabilmenin en etkili yollarından biri sanattır” düşüncesini benimseyen Memorial, kültür ve sanatın ışığında üreten toplumu desteklemekte ve farkındalığı yüksek, duyarlılığı artmış bir toplum oluşumuna katkı sağlamaktadır.

Memorial olarak, Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Beşiktaş Kültür Merkezi, Volkswagen Arena, UNIQ İstanbul, Türker İnanoğlu Maslak Show Center gibi mekanların ve sanat etkinliklerinin sponsorluğunu üstlenerek 15 yıldır sanata ve sanatçıya destek vermeye devam ediyoruz.

Kültür ve sanatın sağladığı değerlerin; toplumu birbirine bağlayan, zenginleştiren ve canlı tutan yönüne fayda sağlamanın verdiği mutlulukla sanata sunduğumuz katkıları sürdürülebilir kılmayı amaçlıyoruz.

sponsor-zorlu-psm sponsor-bkm sponsor-tim sponsor-volkswagen-arena sponsor-volkswagen-arena