Memorial Evde Bakım Hizmetleri

Formu doldurmak için tıklayınız.

Sağlık Ayağınıza Gelsin!

Sağlık problemleriniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda,

İster evinizde ister işyerinizde,

Hastaneye gitmeye gerek kalmadan,

Memorial Evde Bakım Hizmetleri sağlığınız için yanınızda…

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle hastalarımıza güvenli sağlık hizmeti sunabilmek adına Memorial Evde Bakım Hizmetleri ile yanınızdayız. Bu hizmet sayesinde, ihtiyacınız olan sağlık hizmetine artık evinizden çıkmadan ulaşabilirsiniz.Sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunuz için uzman doktor muayenesi, hemşirelik hizmetleri, laboratuvar ve radyoloji tetkikleri dahil pek çok hizmeti, hastaneye gitmenize gerek kalmadan, evinizde veya işyerinizde sunabiliyoruz.

Memorial Evde Bakım Hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve randevu için 444 7 888 no’lu telefon numarasından bizi arayabilir ya da sizi arayabilmemiz için form doldurabilirsiniz!

Hizmetlerimiz

1 - Uzman Hekim Hizmeti

Uzman hekimlerimiz ziyeretlerinde muayenenizi gerçekleştirmekte, uzmanlık alanlarıyla ilgili teşhis ve tedavileri düzenleyerek ev ortamında yapılabilecek olan tıbbi testleri ve girişimleri uygulamaktadırlar.

2 - Hemşirelik Hizmeti

Enjeksiyon, ilaç uygulama, sonda takılması, kan alma, pansuman, uzun süre yatarak tedavi edilenlerde görülen yatak yarası bakımı, evde serum uygulaması, evde aşı uygulaması, stoma bakımı, kan alma vb. tüm hemşirelik hizmetleri gerçekleştirilebilmektedir.

3 - Yenidoğan Hemşirelik Hizmeti

Uzman Yenidoğan Hemşirelerimiz yeni doğan anneleri anneleri evlerinde ziyaret edererek sağlıklı ve hasta bebek bakımı yaparken aynı zamanda annelere eğitimler vermektedir.

4 - Radyoloji ve Görüntüleme Hizmetleri

Radyoloji hekimlerimiz modern taşınabilir cihazlar ile EKG ve Röntgen tıbbi görüntülemenizi ev ortamında gerçekleştirimekte sonrasında raporlarınızı size ve hekiminize dijital ortamda ulaştırmaktadır.

5-Evde Medikal Cihaz Kiralama Hizmeti

Günlük yaşam aktivitelerini yerine getirmeyi sağlayan ekipmanlar, destek cihazlar ve hasta yatağı gibi tüm tıbbi cihaz ve ekipmanlar Memorial Evde Bakım Hizmetleri tarafından sağlanabilmektedir.

20 Mart 2020

CANLI DESTEK