Yükleniyor

Kurumsal Hero Image

Kurumsal

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir. Türkiye'yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir. Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya, Diyarbakır ve Romanya’da bulunan 11 hastane, 1 tıp merkezi, 1 wellness merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda...

Dünyanın Leed Platinum Sertifikalı
İLK TAM DONANIMLI HASTANESİ

Memorial dünyanın 167 ülkesinden hasta kabul ediyor.

Neden Memorial?

Memorial Daima Yanınızda…

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağınız olarak bir dünya markası olmak.

Misyonumuz
Misyonumuz

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmak.

Değerlerimiz
Değerlerimiz

Öncülük, empati, dürüstlük, hasta ve çalışan memnuniyeti, mükemmellik, teknoloji odaklılık.

İletişim Formu

Detaylı bilgi için iletişime geçin.
* Bu alan gereklidir.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Canlı Destek Kolay Randevu Al