Yükleniyor

E-Sonuç

Tahlil sonuçlarınızı görüntüleyebilmek için lütfen giriş yapın.

E-Sonuç için aşağıda verdiğiniz bilgilerle Kullanıcı Profilinize giriş yapmış olursunuz. Cep telefonu numaranız hatalıysa 444 7 888 numaralı Çağrı Merkezini arayarak bilgilerinizi günceyebilirsiniz.

Verileriniz 256 bit SSL şifreleme ile korunmaktadır


Tarafımıza açıklayacağınız kişisel verileriniz, kullanıcı girişinin yapılabilmesi, kayıt aşamasının tamamlanabilmesi ve bilgilerinizin doğrulanabilmesi amacıyla İstanbul Memorial Sağlık Yatırımları A.Ş. tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesiyle ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.


Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bilgi güvenliginiz açisindan tetkik sonuçlariniza ulasmak için; TC Kimlik Numaranizi ve Dogum Tarihinizi ekrana girmeniz gerekmektedir. Hastanemizde kayitli olan cep telefonunuza gelen SMS dogrulama kodu ile Laboratuvar ve Radyoloji sonuçlariniza erisebilirsiniz.

Not : Genetik IVF Laboratuvar ve patoloji test sonuçlari web üzerinden gösterilememektedir. Lütfen doktorunuza basvurunuz.

E-Sonuç İşlem Adımları

Tahlil, hasta adayından alınan kan, idrar gibi numunelerin laboratuvar ortamında incelenmesi olarak tanımlanmaktadır. Memorial Hastaneleri üzerinden yaptıracağınız tahlil sonuçlarını Memorial e-sonuç sayfasından ulaşmanız mümkündür.

  • E- sonuç sayfası altında Memorial sonuç sorgulama bölümüne gelerek TC kimlik numarası ve doğum tarihi girilir. Bilgilerin girilmesiyle birlikte SMS Doğrulama sayfasına yönlendirme yapılacaktır.
  • Memorial üzerinden gelecek olan 6 haneli Memorial Online SMS Doğrulama kodu doğrulama sayfasına girilir. (Cep telefonu numaranızın hatalı olması durumunda 444 7 888 numaralı Çağrı Merkezi’ne ulaşarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz)
  • SMS kodu girildikten sonra Memorial E-sonuç sayfasına yönlendirme yapılır.
  • Çıkan sayfada Memorial laboratuvar sonuçları, görüntülenir.

Tahlil Sonuçları Kaç Günde Çıkar?

Memorial tahlil sonuçları alınan numune örneğine göre değişiklik göstermektedir. Laboratuvarda ortamında incelenen numunelerin hangi bölüm tarafından yapıldığı, hangi tarihte numune alındığı ya da tahlil sonucunun durumu detaylı olarak görüntülenebilmektedir.

Tahlil Sonuçlarını Nasıl Temin Edebilirim?

Tahlil sonuçlarını isterseniz ‘indir’ butonuna basarak dosya olarak indirebilir ya da sadece ‘görüntüle’ butonunu tıklayarak bilgisayarınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

evdesaglik
Sosyal Medya Hesaplarımız
Canlı Destek Kolay Randevu Al