Yükleniyor

Hastane Randevusu Al

veya
Hastane ve Tıbbi Birim Seçin
0 doktor listeleniyor.

jci-memorial efi-memorial iso-memorial green-building-memorial

Memorial Online Randevu


Memorial web sitesinden alacağınız randevular, 5 ilde yer alan tüm hastane, bölüm ve doktorlarımızı kapsamaktadır. İlk adımda göreceğiniz filtreleme ekranlarını kullanarak, dilediğiniz branş veya lokasyonda doktor araması yapabilir ve listelenen doktorlarımızdan seçim yaparak kolaylıkla randevu işlemini başlatabilirsiniz.

Memorial Randevu, size esnek tarih alternatifleri sunacak şekilde tasarlanmıştır. Doktorlarımızın boş zaman aralıklarını bir takvimde görebilir, takvim üzerinde 'ileri' ya da 'geri' seçenekleri ile ilerleyebilirsiniz. Size en uygun tarih ve zaman dilimini seçtikten sonra “randevu al” butonuna tıklamanız yeterlidir. Memorial Online Randevu sisteminin en belirgin özelliklerinden biri de, güvenlikli giriş alanıdır. Bu alanda, kimlik ve doğum tarihini girdiğiniz anda sistemlerimizde kayıtlı olan telefon numaranıza otomatik olarak bir SMS gönderilir ve size gelen şifreyi girmeniz istenir. Bu şekilde başkasının sizin adınıza bir kayıt oluşturmasını engellenir.

E-randevu sisteminin hasta odaklı özelliklerinden biri de, randevu konfirmasyonu oluşturulsa dahi, randevunun tarihi ve saatini değiştirme esnekliğine sahip olmanızdır. İsterseniz randevuyu oluşturduğunuz anda beliren konfirmasyon ekranındaki “randevuyu değiştir” butonunu kullanabilir, isterseniz sonrasında, www.memorial.com.tr’ye giriş yaparak profilinizde kayıtlı olan randevu bilgilerini değiştirebilirsiniz.

Memorial Sağlık Grubu, farklı randevu seçenekleri de sunmaktadır. Oldukça kısa ve pratik olmasına rağmen online randevu almak istemiyorsanız, Memorial randevunuzu telefon ile de gerçekleştirilebilir ve çağrı merkezindeki ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız