Son Gelişmeler

13. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması Başlıyor

30.04.2020 20:39:42

Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması başlıyor. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenecek olan yarışmada çocuklar, spor sevgisini resmediyor.

Memorial Sağlık Grubu’nun çocukların hastane ve doktor korkularını yenmelerine yardımcı olmak ve sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarmak için düzenlediği resim yarışmasının bu yılki konusu “Spor Yapmayı Seviyorum…”

Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nda bu yıl çocuklar, hangi sporları yaptıklarını ve spora olan sevgilerini anlatacaklar. Spor sevgisini en güzel şekilde çizgilerle resmeden minikler, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul kategorilerinde düzenlenecek olan yarışmaya katılım için son gün, 10 Nisan…

Yarışma Kuralları

1- Yarışma okul öncesi, ilkokul ve ortaokul olmak üzere üç kategoride yapılacaktır.

2- Resimler, 35cm x 50cm ölçülerinde resim kağıdına, pastel boya ile yapılacaktır.

3- Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı soyadı ve telefonu yazılmalıdır. Her yarışmacı sadece bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

4- Yarışma tarihleri; yarışmacılar resimlerini, 10 Nisan 2017 Pazartesi gününe kadar Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi’ne elden veya posta yoluyla ulaştırabilirler.

5- Kazananlar 19 Nisan 2017 Çarşamba günü www.memorial.com.tr ’den duyurulacaktır.

 Ödüller:

1’incilik Ödülü: Vestel COLOR Led Tv

2’ncilik Ödülü: Vestel VTAB 8029 Tablet

3’üncülük Ödülü: Vestel VTAB 7010 Tablet

 

 

 

 

Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al