Memorial Antalya Hastanesi Hizmete Açıldı

Artık Ankara, İstanbul veya Yurtdışına Gitmeye Gerek Yok! Memorial Antalya’da!

Her yıl yüz binlerce hastayı sağlığına kavuşturan Memorial Sağlık Grubu, sağlık hizmetlerindeki mükemmellik standardını Memorial Antalya Hastanesi ile Akdeniz’e getiriyor. Memorial Antalya Hastanesi; üstün teknolojik donanımı, uluslararası saygın ve güçlü akademik doktor kadrosu, mükemmel ve etkin hasta bakımı ile bir dünya hastanesi olacak.

Memorial Antalya Hastanesi 400 kişilik medikal ve idari kadrosu ile 15 bin metrekarelik alan üzerinde, 132 hasta yatağı, 4 yoğun bakım ünitesi, 28 yoğun bakım yatağı, teknolojinin en ileri düzeyde hizmet verdiği 5 ameliyathanesi ile Antalya başta olmak üzere tüm Akdeniz Bölgesi’nde kaliteli sağlık hizmetinin adresi olacak.

Memorial Antalya Hastanesi; filmsiz hastane özelliği sağlayan PACS sistemi, en ileri cihazlarla donatılmış radyoloji Bölümü, MR ve BT odaları, hastalarda gündüz ve gece algısı yaratma özelliği olan yoğun bakım üniteleri, Koroner Anjio ve Anjio servisinin yanı sıra, hasta psikolojisini pozitif etkileyici şekilde dekore edilmiş poliklinikleri, hasta odaları ve modern mimarisi ile hastalarına hem kalite hem de konforu bir arada sunacak.


11 Haziran 2010