Hasta Yorumları

"Op. Dr. Sibel KAYA" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

deniz bebek

Op. Dr. Sibel KAYA

Sibel hanım (Kaya) ve Özgül ebem(Esertaş). İyi ki ' lerim benim. Hamileliğim boyunca bir an olsun beni yalnız bırakmadı.Şehir dışında yaşadım hamileliğimi ama her an yanımdaydı sanki. Bütün tahlillerimi inceledi sık sık yanına gitmeye çalıştım, gidemediğim anlarda bile iletişim halindeydik hep. artık doğum için döndüğümde hazır bi şekilde beni bekliyordu.Hep normal doğum istedim.Korktuğum anlarda bile yine beni destekledi yapabileceğime inandırdı.Gece hastaneye ulaştığımda yine ordaydı benden önce gelmişti. onu görünce sanki geçmişti tüm korkum. nst ler kontroller derken Özgül ebe geldi yanıma. ilk defa orda görmüştüm.ablaydı. yanındayım başaracağız merak etme dedi. o an ne kadar doğru karar verdiğimizi bir kez daha anladım. MEMORİAL ekip olarak muazzamdı. herkes gülümseyerek bakıyordu ve farkında olmadan sende gülmeye başlıyordun.Sibel hanım ve Özgül ebe hiç ayrılmadılar yanımdan.Korku yerini heycana bıraktı ve artık hazırdık. çok kez vazgeçtim normal doğumdan ama Özgül ebe vazgeçmedi. 12 haziran 2016 da Deniz doğdu.güzel kızım. Hala o anı unutamam ve hiç düşmez dilimden Ne canım doktorum Sibel Kaya ne de ablaların bir tanesi Özgül ebem.. Kızımın bu kadar güzel ve sağlıklı doğması onların emeğidir. Bir kez olsun bana inanmaktan vazgeçmediler. Ben de onların gücü ile güç kattım kendime. İyi ki'lerim onlar benim. İYİ Kİ tanıdım sizi. bu serüvendeki en büyük şansım sizdiniz. İYİ Kİ VARSINIZ..İYİ Kİ...
Memorial Antalya Hastanesi 15 Mayıs 2017

MÜKEMMEL BİR DOKTOR

Op. Dr. Sibel KAYA

SİBEL HANIMLA HAMİLELİĞİMİN 4.AYINDA TANIŞTIK VE İYİKİ DİYORUM ONUN İÇİN GERÇEKTEN GÜVEN VEREN BİR HEKİM İNŞ DOĞUMA KADAR VE SONRASINDADA TEK TERCİHİM..
Memorial Antalya Hastanesi 23 Mart 2017

Ameliyatımla ilgili

Op. Dr. Sibel KAYA

Sibel Hanım, Ameliyatım sırasında ve sonrasında hastane ilk kontrolümdeki ilginize çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sizi soranlara gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum. Elinize sağlık. Emel KOR.
Memorial Antalya Hastanesi 30 Eylül 2016

teşekkürler

Op. Dr. Sibel KAYA

Sibel hnm, hamileliğimi takip eden doktorum değildi. son kontrol için kendisine gitmiştim o pozitif enerjisinden dolayı doğumumu onun yaptırmasını rica ettim. Beni kabul ettiği için yakından ilgisi, doğuma sakin girmemi sağladığı ve oğlumu sağlıkla kucağıma aldığım için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Harika bir uzman doktor mutlaka tavsiye ediyorum.
Memorial Antalya Hastanesi 25 Mart 2016

Teşekkürler

Op. Dr. Sibel KAYA

Güzel kızımıza kavuşma sürecinde ve sonrasında yakından göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Size minnetarız..
Memorial Antalya Hastanesi 11 Haziran 2014