Hasta Yorumları

Doktor doktor dolasmayın Dr Pınar Hanım' a mutlaka ulaşın!!

Uzm. Dr. Pınar BALCI

Dr Pınar Hanımı sosyal medyadan takip ediyordum fakat farklı sehirlerdeydik :( Online görüşmelerin basladığını duyunca çok sevindim. Randevumu alıp görüşme sağladım. kendisi okadar samimi, içten, doğal ve naif biriki anlatamam . Görüşmemizde bütün sikayetlerimi tek tek dinledi daha once hiçbir doktorun yapmadığı şey bu.genelde doktorlar ilaç yazar gönderirler.Zaten banada diyabet tehşisi konulup ilaç başlanmıştı :( Söylediği herseyi not aldım ve uyguladım. Yaşam tarzımda ve beslenmemde yaptığım değişiklerle(baslıca gluten ve sut urunlerini kesmek) 5 hafta gibi bir surede ıyıleştim. kendisiyle bugunku görüşmemizde test sonuçlarında iyileşmiş oldugumu gorduk çok şükür.Fonksiyonel tıp alanında cok iyi kendisi ve cok ilgili.bütün sorularınıza cevap veriyor,bilgilendiriyor. Bence doktor doktor gezmeyin Dr Pınar hanıma mutlaka ulaşın. Aynı sehirde olmasanızda online görüşme ile bu mumkün. Dr Pınar hanıma başarılar diliyorum ve cok teşekkür ediyorum. Herkese sağlıklı gunler dilerim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 17 Temmuz 2020

Mina Avci/Defne Nil Avci

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Mahmut bey e güleryüzlu ve anlayışlı tavri ile her an ulasilabilirligi konusunda, muayenelerinde her konuda ayrıntılı aciklama yaparak cocuklarimizin emin ellerde oldugunu hissettirdigi icin teşekkür ederiz Defne Nil Avci/ Mina Avci
Memorial Bahçelievler Hastanesi 17 Temmuz 2020

Bölgesel botoks

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Sevgili Nilgün hocamın yönlendirmesiyle,geçmişte yaptırdığım lazer tedavi sonrası genital bölgede oluşan ter bezi yıpranmasıyla aşırı terleme durumu vardı ve terleme botoksuyla sosyal yaşantımı ve kıyafet seçimimi etkileyen bu durumdan kurtulabileceğimi söyledi işlemi uyguladıktan sonra etki normalde 10. Gün tam olarak görülür demesine rağmen 3. Gün tamamen terleme sorunum çözüldü iyi ki yapmışız bu işlemi bundan sonra her yıl yaptıracağım bir işlem olacak.Şunu da eklemek isterim benim gibi bu problemi yaşayanlar için internette biraz araştırma yapınca çok acılı bir işlem dayanması güç gibi Yorumlara denk geliyorsunuz sinek ısırığı kadar bile bir acısı yok işlem sonrası herhangi bir kabarma bile olmadı gözünüz kapalı gidip bu işlemi yaptırabilirsiniz.Teşekkürler Nilgün Solak hocam ve sizi tavsiye eden kıymetli Kadın Doğum Uzmanı Nesrin Fener hocam.
Memorial Ankara Hastanesi 17 Temmuz 2020

TEŞEKKÜR

Prof. Dr. Remzi ALTIN

Uyguladığı başarılı tedavi süreci ile sağlığıma kavuşmamı sağlayan,bilgi,beceri,tecrübesi ve verdiği güven duygusu ,destek ile iyileşme sürecini hızlandıran, değerli hocamız GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI PROF.DR REMZİ ALTIN' a en derin şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Zafer Demirel
Memorial Diyarbakır Hastanesi 17 Temmuz 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Ercan GEDİK

Başarılı laparoskopik cerrahi uygulaması ile oğlumuz Melih Demirel i sağlığına kavuşturan çok değerli hocamızGenel Cerrahi Uzmanı Prof.Dr Ercan Gedik e en derin şükran duygularımızı ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.Figan-Zafer Demirel.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 17 Temmuz 2020

deneme

Uzm. Dr. Mübeccel ALKURT KAYIKÇI

deneme
Memorial Ataşehir Hastanesi 14 Temmuz 2020

SONUNDA KIZIM GECELERİ UYUYABİLİYOR

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Kızım premature bir çocuk, bebekliğinden itibaren burnu hep tıkalıydı.Şu anda Eylül 3 yaşında eylül 2019 itibariyle yoğun orta kulak iltihabı oldu.Geçmeyen iltihaplı burun akıntısı vardı,Geniz eti ve bademciği %80 oranında büyüktü.İşitme kaybı başlamıştı ve bu süre içinde 4-5 ayrı hastaneye ve hekime gittik.ameliyat dediler ama biz kızımızın kilosu düşük olduğu için ameliyat olmasından korkuyordul. Sonunda Prof.Dr.Dr. M.Cem Özbek hocama gittik. Kendisi gerekli gözlem ve muayeneyi yaptı, o da ameliyatın kızımın nefesini açacağını yaşam kalitesini yükselteceğini söyledi.16.06.2020 tarihinde 1,5 saat sğren geniz eti,bademcik küçültme ve kulaklara tüp takma işlemi yaptı.Plazma yönetimi kullandı.Kızım ameliyattan 2 saat sonra hiç ameliyat olmamış gibi oyunlar oynadı. Ameliyatın 4. günü itibariyle de burnu ve nefesi açıldı.Burun akıntısı kesildi.Çok şükür artık o nefes aldıkça biz de nefes alıyoruz, o uyudukça biz de uyuyoruz. Cem Hocaya çooookkkk teşekkür ederim.Kızım 4. gün sabahında yatağında uyandığında '' OH BE DÜNYA VARMIŞ !'' dedi. Bu hayatımın en mutlu anıydı.
Memorial Ankara Hastanesi 13 Temmuz 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Gülten KARACA

Gülten Hanım İlgilerinden ve bilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 11 Temmuz 2020

Sonsuz Teşekkürler...

Dt. Mehmet DERİCİ

Daha önceden kanal yapılmış çok ağrılı ve apseli bir dişle Mehmet Bey'e gittim. Çekilmesi gereken dişimi sabrı ve tecrübesiyle kanal tedavisi yaparak kurtardı.Emeklerinden dolayı doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca bölümdeki diğer personele ve dr. Ayşen hanıma gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 11 Temmuz 2020

MAHMUT ÇİVİLİBAL SİHRİ :)

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Kızım ELA henüz 3 günlükken tanıştık Mahmut Bey ile... ve bir anda hayatımızın vazgeçilmezi oldu... Hekimliği severek yapıyor olması, gece gündüz demeden, bayram tatil demeden her an bir telefon kadar bir mesaj kadar yakınımızda olması, Ela hastalandığında kendisi hastanede olmasa bile, bizim kendisini aramamıza gerek kalmadan arayıp kızımızı soruyor olması ve en önemlisi bize verdiği güven duygusu olmadan artık hayatımıza devam edemeyiz :) Etrafımdan dinlediğim olumsuz doktor hikayelerine karşı ben bu konuda bir anne olarak kendimi çok şanslı hissediyorum... İyi ki varsınız Hocam, iyi ki yollarımız kesişmiş. Keşke mümkünü olsa da gözünü bu Dünya'ya açan her meleğe sizin sihrini dokunsa... :)
Memorial Bahçelievler Hastanesi 09 Temmuz 2020

Teşekkür

Doç. Dr. Mesut POLAT

Mesut Hoca uzunca bir süredir çikolata kistimin akıbetini takip ediyor. İdealizminin ve tecrübesinin takdiri hak ettiğini düşünüyorum.
Memorial Ataşehir Hastanesi 08 Temmuz 2020

Teşekkür

Dt. Esra BÜYÜKBAŞ

Esra hanım gerek naif yaklaşımıyla, gerek işine gösterdiği özen, sabır ve dikkatle çok iyi bir doktor. Kendisini gönül rahatlığıyla tüm çevreme önerdim ki sorumluluk almamak adına çok fazla doktor tavsiyesinde bulunmam. Kendisine hem tedavi esnasında gösterdiği özen ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Seda I.
Memorial Ankara Hastanesi 08 Temmuz 2020

< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 238 239 240 >