Hasta Yorumları

Teşekkür

Prof. Dr. Özer ARICAN

Saygıdeğer Özer hoca ile bugün ilk görüşmemiz oldu ve kendisine müthiş hekimliği ve beyfendiliği için nezdinizde çok tşk ederim. Sevgilerle. Evrim Menekşe
Memorial Bahçelievler Hastanesi 20 Eylül 2019

Teşekkür

Op. Dr. Atilla Adnan EYÜBOĞLU

Son derece beyfendi ve çok başarılı bir hekim olan Atilla beye nezdinizde cok tşk ederim. Evrim Menekşe
Memorial Bahçelievler Hastanesi 20 Eylül 2019

Yağ kisti operasyonu

Op. Dr. Cenk ERSAVAŞ

Cenk Bey, başımda oluşan 4 tane yağ kistini başarılı bir operasyon ile aldı. Operasyon sırasında tüm süreçleri çok detaylı bir şekilde anlatması bana güven verdi. İşinde titiz ve başarılı olmasının yanısıra iletişimde de samimi, egosu olmayan bir doktor. İlginiz, bilginiz ve güleryüzünüz için çok teşekkürler Dr. Cenk Ersavaş.
Memorial Ataşehir Hastanesi 19 Eylül 2019

Hocamıza Teşekkürler

Prof. Dr. Cem DEVGE

Eşimle birlikte farklı zamanlarda farklı şikayetlerle gittiğimiz Cem bey sorunları bilgisi, ilgisi ve babacanlığıyla çözerek bizi adeta gülerek uğurladı. Kendisine nezdinizde sonsuz teşekkürler. Bahtiyar - Evrim Menekşe
Memorial Ataşehir Hastanesi 19 Eylül 2019

Sonsuz tesekkurler

Op. Dr. Fırat TÜLEK

2 yıllık bebek isteğimiz Fırat Hocam sayesinde gerçekleşti. Sürece ilk başladığımızda Fırat Hocam herşeyin normal olması nedeniyle beni direk tüp bebeğe yönlendirmeyip yumurta takibi yaptı,sonrasında bir polip ameliyatı geçirdim. Çok rahat bir ameliyat geçirdim sayesinde. Sonrasında doğal yoldan denemelerimiz başarısız olunca tüp bebeğe geçmeye karar verdik. İlk denememizde Fırat Hocam sayesinde hamile olduğumu öğrendim. Fırat hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler. Sevgiler... Esra ay
Memorial Ataşehir Hastanesi 19 Eylül 2019

Sonsuz Teşekkürler

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Ataşehir Memorial Acil servise gece 2 de eşimle birlikte aniden ve telaşla geldik. Ali Ümit Bey hoca ve 2 hemşiresi Aybüke Polat, Ceren hanıma müthiş ilgi alaka ve özverili hassasiyetleri sebebiyle ayrıca böyle kıymetli personel kalitesi sebebiyle üst yönetime sonsuz teşekkür ederiz. Sevgiler. Giriş çıkış işlemleri için çok hızlı ve ilgili şekilde işlemleri bitiren Cansu Şahin hanıma da aynı şkilde nezdinizde teşekkür ederiz.
Memorial Ataşehir Hastanesi 19 Eylül 2019

Teşekkürler

Prof. Dr. Turhan ÇAŞKURLU

Konu hakkında detaylı olarak bilgilendirilmekten memnun kaldım. İLHAN GÜVEN
Memorial Ataşehir Hastanesi 18 Eylül 2019

Teşekür

Prof. Dr. Mehmet ALP

Yaklaşık 1 yıldır sağ el 2 parmağımda uyuşukluk vardı, Kübital tünel sendromu teşhisi koyuldu, Mehmet Alp hocanın başarılı operasyonu sonucu kendimi çok rahatlamış hissediyorum ve ağrılarım azalmaya başladı, tşk ederim hocam ve mükemmel konaklama hizmeti için tşk şişli memorial hastanesi ve güzide ekibi
Memorial Şişli Hastanesi 16 Eylül 2019

Teşekkür

Op. Dr. Bilgi GÖKCAN

Hocam size çok teşekkür ederim 7 yıldır evliyiz çocuğumuz olmadi hic bir huzurumuz yoktu ama sayenizde hem çocuğumuz olacak hemde aile huzurumuzu bulduk siz çok iyisiniz iyiki sizi tanıdık iyiki tedavimizi size yaptırdık üzerimize hakiniz var allah sizden razı olsun sizi çok seviyoruz.
Memorial Ataşehir Hastanesi 14 Eylül 2019

Tesekkur

Doç. Dr. Ali Emre TAHAOĞLU

Hamilelik surecinde bir anne adayi icin en onemli sey guvenebildigi bir doktordur. Ali Emre Hoca tesadufi olarak randevu aldigim, ki iyiki denk gelmisim,gebelik surecimin en basindan sonuna kadar devam ettigim, o bekledigim guveni veren, kral bir hoca. Kendisi isini profesyonelce yapmasinin yani sira coookta iyi bir insan. Her kontrolde guleryuzu ile rahatlatici tavirlariyla hamilelik surecimi guzel ve huzurlu tamamlamamda cok buyuk pay sahibidir. Dogum sonrasi da ikinci gun ayaga kalktim ve oglumu kucagima alip onun ihtiyaclarini giderebildim. Bence ilindeki en iyi hocalardan suphesiz. Oglum dorukhanima sag salim kavustum ve gebelik surecinde bana anlattiklarinin hepsi bire bir ayni cikti. Kaliteli bir hoca, bir daha bu sureci yasayacak olsam yine hocamla bu sureci tamamlardim. Basarilari daim olsun kral hocamizin :)
Memorial Dicle Hastanesi 14 Eylül 2019

Teşekkürler

Doç. Dr. Salih BOĞA,Dr. Ömer Aykut SÜMER

Iki kere muayene olduğum acil servisteki Ömer beye ve kolonoskopi gibi zorlu bir süreci minimum sıkıntıyla atlatmami sağlayan Salih beye çok teşekkür ederim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 14 Eylül 2019

Teşekkürler

Doç. Dr. Salih BOĞA,Dr. Ömer Aykut SÜMER

Iki kere muayene olduğum acil servisteki Ömer beye ve kolonoskopi gibi zorlu bir süreci minimum sıkıntıyla atlatmami sağlayan Salih beye çok teşekkür ederim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 14 Eylül 2019

< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 198 199 200 >