Yükleniyor

Doğal Burun, Sağlıklı Nefes!

Doğal Burun, Sağlıklı Nefes!

Memorial Hastanelerinde Burun Estetiği ile Sağlıklı Nefes, Doğal Görünüm!

 

Size uygun işlem ve detayları hakkında bilgi almak için sizleri ücretsiz ön görüşmeye davet ediyoruz. 


Burun estetiği ideal nefes alma fonksiyonu olan, yüzün tamamına ve kişiyle uyumlu bir burnun edilmesi için gerçekleştirilen bir ameliyattır. Burnun en önemli görevi nefes alma yani solunum fonksiyonudur. Bu fonksiyonun en iyi şekilde korunması ve iyileştirilmesi temel amaçtır. Burun estetiği, hem görsel hem de sağlık bakımından başvurulan bir operasyondur.

 

Burun estetiği (rinoplasti) kimlere uygulanır?

Genel olarak görsel anlamda burun şeklinin beğenilmemesi üzerine estetik burun ameliyatları yapılmaktadır.

Burun estetiği burunla ilgili talebi, isteği olan herkese sağlık durumu da uygunsa uygulanabilir. Burnun kemerli olması, uzun olması, burun ucunun düşük olması, burun deliklerinin büyüklüğü veya asimetri gibi şikayetlerden dolayı burun estetiği yapılabilmektedir. Estetik burun operasyonu ile burun boyutunuz artırılabilir, azaltılabilir, büyük burun delikleri küçültülebilir, burun ucunun şekli değiştirilebilir, burnun alın ve dudak ile yaptığı açılar düzeltilebilir. Bu işlem sırasında nefes problemine neden olan kıkırdak ve kemik eğrilikleri de düzeltilebilir. Bunun dışında çeşitli kazası, çarpma gibi çeşitli travmalara bağlı olarak gelişen şekil bozukluğunu düzeltmek amaçlı burun estetiği ameliyatları da gerçekleştirilir. Ya da bu travmalar sonucu burnun yeniden inşası yani rekonstrüksiyonu da gerekebilir.

 

Burun estetiğinde neden Memorial’ı tercih etmeliyim?

Memorial SağIık Grubu Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümleri; uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağIık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknoIojisi ile donatılan tanı - tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

 
 
Randevu ve bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Bizi Arayın 444 7 888

Şişli Hastanesi Ayrıcalıkların Geçerli Olduğu Hastane ve Birimler

Antalya Hastanesi
Tüm Tıbbi Birimler
Şişli Hastanesi
Tüm Tıbbi Birimler
Sosyal Medya Hesaplarımız
Canlı Destek Kolay Randevu Al