Yükleniyor

Kayseri Dermokozmetik

Kayseri Dermokozmetik

Memorial'da Güzellik Var!

 

İlerleyen yaş,  stres, çeşitli hastalıklar, hatalı beslenme, sigara kullanımı ve daha pek çok faktör cilt sağlığımızı olumsuz etkiliyor. Senenin sonuna yaklaştığımız bu günlerde yapılacak yaşam tarzı değişiklikleri ve modern kozmetik dermatoloji uygulamalarıyla cildi ışıltılı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak kısa sürede mümkün olabilir.

Medikal Cilt Bakımı

Cilt hastalıklarını yaşamadan önce cilt bakımı önemlidir. Memorial Dermatoloji Bölümü dermatologları, cilt bakımının nasıl yapılması gerektiğini kişiye özel reçetelerle belirlemektedir. Cilt tonunun eşitlenmesi, cilt gençleştirme, cilt yağlanması, cilt lekeleri ve genel cilt sorunlarına yönelik cilt bakımları uzman dermatologlar yönetimindeki estetisyenler tarafından, dermotolojik ürünlerle  uygulanmaktadır.

Altın İğne

İleri yaş, mevsimsel değişimler, hava kirliliği, kimyasallar ve yaşam koşullarından olumsuz etkilenen cilt, diğer organlardan daha hızlı yaşlanır. Ciltte yaşlanma etkilerine bağlı olarak kırışıklık ile birlikte lekeler de oluşur. Cildin sağlıklı ve genç görünümü için kullanılan lazer uygulamalarında, “Altın İğne” ön plana çıkmaktadır. 

Fransiyonel Lazer

Lazer ışığıyla ciltte küçük tüneller açarak cildi yenileyen fraksiyonel karbondioksit lazer; sivilce ve yara izi ile yüz sarkması ve çatlakları yok ediyor. Fraksiyonel karbondioksit lazerle cilt yenileme ve gençleştirme işlemlerinde, göz çevresi ve kazayağı kırışıklıklarının düzeltilmesinde, yüz ve boyun kırışıklıklarının giderilmesinde, el üstü derisinin gençleştirilmesinde başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Mezoterapi

Mezoterapi yüz, el ve dekolte bölgesinde leke ve kırışıklık tedavisinde ayrıca cilt parlaklığı ve cilt kalitesinin artırılması amaçlı vitamin ve aminoasitlerin küçük iğnelerle cilt altına verilmesi tekniğidir. Ayrıca mezoterapi, saçlı deride erkek tipi saç dökülmesi, kadınlarda hormonal kaynaklı ya da doğum sonrası ve strese bağlı saç dökülmelerinin tedavisi için de kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüy ve kıllardan kalıcı şekilde kurtulmak için kullanılan lazer epilasyon, son yıllarda özellikle kadınların tercih ettiği bir yöntem haline gelmiştir. Cilde zarar vermeden kıl köküne ulaşan lazer ışını, kökteki pigment (renk veren madde) yapısına inerek kökün kendisini ve besleyici damarları tahrip etmektedir. Kıl kökünü kalıcı bir şekilde ortadan kaldırma işlemine lazer epilasyon denilmektedir.

Randevu için lütfen form doldurun

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Bizi Arayın 444 7 888
Sosyal Medya Hesaplarımız
Canlı Destek Kolay Randevu Al