Yükleniyor

Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Memorial Antalya Hastanesi Sağlıklı Yaşam Polikliniği 

Son yıllarda modern yaşantımızın gereği sağlığımıza artık daha az zaman ayırıyoruz. Hatta birçoğumuz, sağlığımızla ilgili olumsuz gelişmeleri bile görmezden geliyoruz.

Kötü bir sürprizle karşılaşmadan önce sağlığımız için değişmeliyiz.

Çeşitli hastalıklardan korunmak için sağlık taramaları yaptırmayı; bu konuda da bilinen en iyi yöntemin check-up olduğunu düşünürüz. Bugün birçok hastanede sayılamayacak kadar çok çeşitlikte check-up uygulamaları yapılmakta. Peki bu kadar çok ve neredeyse her konu için ayrı oluşturulan hazır check-up formatları olması sağlığımız için iyi bir şey mi? Yoksa bütünü kaybedip bazı şeylerin gözden kaçmasına neden mi olmaktadır?

Günümüzde klasik check-up anlayışı ile yapılan taramalar anlık sağlık durumunu gösterir; yani kesitseldir. Yani, bizleri gelecekte oluşabilecek hastalıklardan korumada yetersiz kalabilmektedir.

Memorial Sağlıklı Yaşam Polikliniği geleneksel check-up’lardan farklı olarak,  ayrıntılı fizik muayene ve aile sağlık soyağacı sorgulaması sonrasında;

• Kalp damar hastalıkları, tip2 diyabet ve kanserde erken tanı ile ilgili gerekli tetkikleri, genetik yatkınlığınız ve kişisel risklerinize göre planlayan 

• Sadece sizi değil, ailenizi de koruyan

• Sağlıkla ilgili kaygılarınızdan arınırken size ve ailenize sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazandıran, bu konuda düzenli eğitimler veren, bir sistemdir.

Ayrıca tanı ve tedavi sonrasında size ve ailenize gelecekte yapılması gereken testler konusunda bilgi verip, ilgili tetkiklerin planlamalarını yapıyoruz.

Böylece sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanmış, bilgilendirilmiş ve bir sonraki tetkik planlamaları yapılmış bu kişi ve ailelerinin, yaşamları boyunca sağlıkla ilgili kaygılar duymamasını amaçlıyoruz.

Sevdiklerinizle birlikte uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

 

Uzm. Dr. Oben Duman

İç Hastalıkları Uzmanı
Memorial Antalya Sağlıklı Yaşam Merkezi Sorumlusu

444 7 888

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Bizi Arayın 444 7 888

Bu Konuda Uzman Doktorlar

Uzm. Dr. Oben DUMAN
Uzm. Dr. Oben DUMAN
Check Up Merkezi
Kolay Randevu Al
Tüm Doktorlarımız

Benzer Ayrıcalıklar

Zatürre Aşınızı Yaptırın, Riskinizi Azaltın!
Zatürre Aşınızı Yaptırın, Riskinizi Azaltın!
Bilgi Al
Tüm Ayrıcalıklar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Canlı Destek Kolay Randevu Al