Son Gelişmeler

Memorial Diyarbakır’da...

30.04.2020 20:39:33

Memorial Sağlık Grubu; Şişli, Ataşehir ve Antalya’dan sonra, Güneydoğu’nun incisi Diyarbakır’da...

Memorial, sağlık hizmetlerini ve hasta odaklı hizmet anlayışını, Memorial Diyarbakır Hastanesi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne taşıyor.

Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç, Eylül ayında hizmete girecek olan Memorial Diyarbakır Hastanesi hakkında bilgi verdi.

Türk sağlık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren grubumuz, Memorial Diyarbakır Hastanesi’ni bölge hastanesi olarak konumlandırdı. Memorial Diyarbakır Hastanesi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni A sınıfı hastaneye kavuşturuyoruz.

Memorial Diyarbakır Hastanesi; 14 bin metrekarelik alan üzerine kurulu, toplam 140 yatak kapasitesi, modern mimarisi, ileri teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde kaliteli sağlık hizmetinin adresi olacak.

Memorial’in İstanbul ve Antalya’daki hastanelerinde kullandığımız en son tıp teknolojisi ile donatılan hastanemiz, ileri teknolojiye sahip tetkik ve tedavi üniteleri, dünya standartlarındaki MR, BT odaları ve Anjiyo Servisi ile Diyarbakır’da fark yaratacak.

Memorial’ın tüm hastanelerinde bulunan PACS sistemi Memorial Diyarbakır’da da bulunuyor. PACS (filmsiz hastane özelliği) sayesinde görüntüleme ve laboratuvar sonuçları, lokasyonlar arası paylaşılarak tıbbi sinerji yaratılacak. Artık bölge halkının ileri teşhis ve tedavi yöntemleri için, İstanbul ve diğer şehirlere gitmesine gerek kalmadı.

SGK anlaşmaları kapsamında hizmet veriyoruz

Memorial Diyarbakır Hastanesi, SGK anlaşmalı bir hastane olarak tüm branşlarda, SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurlarının hizmetinde olacak. Özel sağlık sigortalı hastalarımız için sigorta anlaşmalarımız mevcut durumda. Memorial, Diyarbakır’da kardiyoloji, kalp cerrahisi, onkoloji, üroloji, kadın sağlığı, hematoloji branşlarında ve yoğun bakımlarda referans merkezi olmaya aday...

Merkezi noktada hizmet

Memorial Diyarbakır Hastanesi Diyarbakır’ın gelişen yüzü olan Diclekent’te buluyor. Havaalanına yakınlığı ve bulunduğu konum itibariyle hastanemiz Diyarbakır’ın en kolay ulaşılabilir merkezi noktasında yer alan hastanemiz; Batman, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis gibi yakın illeri de, Memorial kalitesinde sağlık hizmetine kavuşturacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al