Yükleniyor

Romanya Hastanesi
Romanya Hastanesi

Gheorghe Ionescu Sisești Caddesi, no. 8A, Sektör 1, Bükreş
(031) 9393

Siteye Git
Aşağıdaki başlıklara tıklayarak, Romanya Hastanesi’ndeki ilgili içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hakkında

Dünyanın 167 ülkesinden yabancı hastaya hizmet sunan Memorial Sağlık Grubu, Romanya’nın Başkenti Bükreş’te yer alan Enayati Medical City'deki Monza Onkoloji Hastanesi'nin %100 hissesini satın aldı ve kurumun 12’inci hastanesi olarak konumlandırdı. 

 

11.000 m² Kapalı Alan

Bükreş’in ‘sağlık kompleksi’ olarak kabul edilen ve pek çok farklı sağlık ihtiyacına tek çatı altında cevap vermeyi amaçlayan Enayati Medical City'de 11.000 metrekarelik kapalı alanda konumlanan Monza Onkoloji Hastanesi, son teknoloji altyapısı ve güçlü hekim kadrosu ile başta Onkoloji olmak üzere özellikli sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilen bir kompleks niteliğinde.

 

Kapasite ve Tıbbi Birimler

18 ay önce açılan, 106 yatak kapasitesine sahip olan hastanenin; 6 ameliyathanesi, 12 yoğun bakım ünitesi, 12 kemoterapi odası, 2 endoskopi işlem ünitesi bulunuyor. Göğüs Cerrahisi, Jinekolojik Onkoloji, Meme Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kardiyoloji, Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Üroloji, Genel Cerrahi ve Dahiliye branşlarında sağlık hizmeti sunan hastane, Memorial kalitesi ve güvencesiyle hasta odaklı hizmetler sunuyor.  

 

Teknolojiler

İleri teknolojik donamıyla da dikkat çeken hastanede; da Vinci Xi Robotik Cerrahi teknolojisi, anjiyografi, 3 Tesla MR, Bilgisayarlı Tomografi, Röntgen, Mamografi gibi ileri görüntüleme üniteleri de yer almakta.

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

  Haritada Gör
  İletişim Formu

  Aşağıdaki İletişim formunu doldurarak hastanemiz ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  * Bu alan gereklidir.
  Sosyal Medya Hesaplarımız
  Canlı Destek Kolay Randevu Al