“MEMORIAL YANINIZDA!”

MEMORIAL SAĞLIK GRUBU

Yükleniyor...
 

...

edoktor
online doktor görüşmesitelefonla doktor görüşmesi
evde bakım evde sağlık hizmeti

RANDEVU AL

İletişim Bilgileri

Memorial e-Doktor

Uzman Hekimlerimiz ile Canlı ve Görüntülü Görüşme

Sağlık problemleriniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda,

Hastaneye gitmeye gerek kalmadan,

Memorial Sağlık Grubu doktorları,

Sağlığınız için yanınızda...

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde en önemli önceliğimiz, hastalarımızın sağlığı ve güvenliğidir.

Memorial Sağlık Grubu olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği rehberler doğrultusunda aldığımız tedbirler ile acil servislerimiz, poliklinik hizmetlerimiz, cerrahi merkezlerimiz ve tüm birimlerimizle, her branşta tanı ve tedavi süreçlerimizi güvenli bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

Aldığımız tüm önlemler ile birlikte Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele için #evindekal diyoruz ve tüm Türkiye’yi güvenli sağlık hizmetleri ile buluşturuyor, “Memorial e-Doktor” ve “Memorial Evde Bakım” hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan sağlık hizmetini evinize getiriyoruz.

Bu sayede ihtiyacınız olan bir branştan görüntülü görüşme randevusu alarak sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konuları uzman hekimlerimize danışabilir, gerekli durumlarda muayene ve tetkiklerinizi evinizde yaptırabilir, kontrolünüzü yine evinizden çıkmadan canlı ve görüntülü görüşme ile tamamlayabilirsiniz.

 

Memorial e-Doktor Uygulaması Nedir?

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda, sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için istediğiniz branşta doktor, psikolog ve diyetisyenimiz ile canlı ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan bir online sağlık hizmeti uygulamasıdır.

Hangi şehirde olursanız olun, Türkiye’nin her noktasından akıllı telefonunuz üzerinden ulaşabileceğiniz “Memorial e-Doktor” hizmetini İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır illerindeki 11 Hastanemiz ve 4 Tıp Merkezimizde konusunda deneyimli uzman hekim, psikolog ve diyetisyen kadrolarımızla sunmaktayız. e-Doktor uygulamasıyla, istediğiniz gün ve saat için randevu alabilir, doktorunuzla görüntülü online görüşmede sağlık durumunuz hakkındaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Memorial e-Doktor hizmetini nasıl alabilirsiniz?

3 Adımda Basit ve Kolay Görüntülü Görüşme

1. ONLİNE DOKTOR BAŞVURU VE RANDEVU

evde doktor

Başvuru:

- Memorial Web Sitesi (www.memorial.com.tr) veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden talep ettiğiniz hizmete dair form bırakabilirsiniz ve en kısa sürede aranırsınız, veya 444 88 99 no’lu telefon üzerinden Çağrı Merkezimizi direkt olarak siz de arayabilirsiniz

canlı doktor görüşmesi

Randevu;

- Çağrı Merkezi Yetkilimiz ile görüşerek herhangi bir hastanemiz ve doktorumuzla dilerseniz aynı gün içerisinde canlı ve görüntülü görüşmenizi organize edip randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

evde doktor

Ödeme ve Onam;

- Randevu planlamanızın ardından Çağrı Merkezi Yetkililerimizin yönlendirmesi ile güvenli ödeme alt yapısı kullanılarak Kredi Kartı ile ödeme ve Mesafeli Satış Hizmet Sözleşmemiz ve Ön Bilgilendirme ve Onam Formumuzu onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

profile picture text

2.ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞME

doktor evde

Görüntülü Görüşme;

- Online doktor görüşmeniz öncesinde randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefonu numaranızdan Hasta Danışmanlarımız sizi arayarak bilgilerinizi teyit eder ve kayıt işlemlerinizi tamamlar. Bu sırada online doktorunuza iletmek istediğiniz raporlarınızı da paylaşabilirsiniz.

- Randevu saatinizden 10 dk öncesinde geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde online doktor görüşmesi için hazır bulunmanızı rica ederiz.

- Randevu saatinizde telefonunuzdaki WhatsApp veya Facebook Messenger uygulamaları üzerinden sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatacağız.

- Görüntülü görüşme bilgilerinizin tamamı tıbbı kayıt olarak sistemimizde kaydedilecektir.

- Doktorunuz online görüntülü görüşmeniz kapsamında, gerekli sağlık sorunlarınıza ilişkin ya da kronik hastalıklarınıza yönelik devamlı kullanılan ilaçlarınızın idame ettirilmesi amaçlarıyla ilgili şikayetlerinize yönelik ilaç önerisinde bulunabilir.

3.ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞME SONRASI

e-doktor

Fiziksel Muayene ve Tetkik İhtiyacınız için;

- Tetkik ihtiyaçlarınızı hastanelerimizde sizlere uygun olan saatler için organize edebiliriz. Özel sağlık sigortanız varsa provizyon işlemleriniz tarafımızca alınacaktır.

- İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Memorial Evde Bakım hizmetlerimiz ile evinizden çıkmadan doktorunuzun istediği tetkikleri ve gerekmesi durumunda evinizde fiziksel muayenenizi yaptırabilirsiniz.

- Yapılan görüntülü görüşme yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilecek olup, doktorunuzun ihtiyaç görmesi halinde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz. Bu durumda görüntülü görüşme için yaptığınız ödeme, fiziksel muayeneniz için yapacağınız ödemeden düşülecektir.

edoktor

Kontrol Görüşmesi;

- Hastanelerimizde yapılan fiziksel muayeneniz veya online görüntülü doktor görüşmeniz sonrası sonuçlarınızın değerlendirilmesi amacıyla ve 10 günlük kontrol süreniz içerisinde doktorunuzun da uygunluğunu bildirmesi durumunda Görüntülü Kontrol Görüşmesi’ni ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

profile picture text

 

Önemli Bilgilendirmeler

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, beyin ve omurilik yaralanmaları, travmalar, bilinç kaybı, ciddi yanıklar, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikâyetler online doktor görüşmesi hizmeti kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

Özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları ile Görüntülü Görüşme hizmetleri hakkında görüşmeler yapılmakta olup, henüz online doktor görüşmesi hizmetinin karşılanması özel sigortalar tarafından kabul edilmemiştir. Banka sandık ve kurum anlaşmaları için çağrı merkezi yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, görüntülü görüşme uygulaması olarak WhatsApp veya Facebook Messenger ve kaliteli bir online görüntülü doktor görüşmesi için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.

Online doktor görüşmesi için size verilen randevu saatinizde online hekiminiz tarafından arandığınızda telefonunuzu cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ödenen hizmet bedeli online doktor görüşmesi için size verilen randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir. Bunun için ödeme sitesinde bulunan cayma formunun doldurulması ve Memorial iletişim mail adresine (callcenter@memorial.com.tr) gönderilmesi gerekmektedir. Ancak görüntülü görüşme için belirlenen randevu saatine 2 saatten daha az sürede iptal edilen hizmetler için %30 hizmet sunum bedeli tahsil edildikten sonra kalan tutar iadesi yapılır. İade talebi için cayma formunun doldurulması gerekir.

Hasta Teşekkürleri

E-doktor

R.I. (16 Nisan 2020)

“Doktorum çok ilgiliydi sorduğum bütün soruları dinleyip sabırla cevapladı güler yüzlüydü kendisine çok teşekkür ederim”

E-doktor

H.A. (16 Nisan 2020)

“Bu zor günlerde böyle bir imkan tanıyan Memorial Sağlık Grubu'na çok teşekkür ederim iyi ki varsınız”

E-doktor

İ.Ö. (16 Nisan 2020)

“Zamanında yapılan görüşme ve doktorumuzun hastalığımız konusunda bizimle iletişiminden çok memnun kaldık.”

E-doktor

O.M.O. (16 Nisan 2020)

“Mahmut bey çok ilgili, aileden biri gibi. Bu zor günler de bile uzaktan sanki yanımızdaymış gibi destek oldu. Her şey için teşekkürler.”

E-doktor

N.D. (16 Nisan 2020)

“Mehmet Celaloğlu hocamız Diyarbakır’ın en nadide ve değerli doktorlarından. Her sorumuza sabırla cevap veriyor. Kendisinin mesleki uzmanlığı bir harika. Hastanenizde böyle bir doktor olduğu için çok şanslısınız. Hocama buradan saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız Mehmet hocam.”

E-doktor

D.M. (15 Nisan 2020)

“Dr. Gökhan bey hastasını çok iyi dinleyen bir Dr. Bu yüzden teşhisi çok kuvvetli. Uzaklık dinlemeye yada görmeye mani değil kalp gözü açık olanlar kalpten görebilir ve teşhis koyabilir. Gökhan beyi tanımak bir lütuf oldu benim için sağlıkla ama en önemlisi sevgide kalın .”

E-doktor

D.M. (15 Nisan 2020)

“Bu zor dönemde böyle bir hizmet alabilmek memnun edici teşekkürler”

E-doktor

A.T. (15 Nisan 2020)

“Çok yararlı ve güzel bir muayene oldu çok teşekkür ederim Dr. Eda Hanıma ve öncesinde arayıp randevu için benimle ilgilenen insanlara ”

E-doktor

Y.S.D. (15 Nisan 2020)

“Remzi Bey gerçekten işinin ehli biri Allah razı olsun çok memnun kaldım 10 değil 100 ü hak ediyor :)”

E-doktor

N.K. (15 Nisan 2020)

“Erdem hoca yaklaşımı, güleryüzü, bilgilendirmesi her konuda yardımcı olması, Allah razı olsun tüm dost ve akrabalara tavsiye ederim.”

E-doktor

İ.C.B. (11 Nisan 2020)

“Memorial Kayseri, Göğüs hastalıkları uzmanı Doç Dr Hakan bey, görüntülü muayenede, aramızdaki yüzlerce km lik mesafeye rağmen sanki ertesi gün kontrole gelecekmişim ve daimi hastasıymışım gibi bütün sorularıma açık, net ve somut cevaplar vermiş, sabırla beni dinlemiş, bizleri memnun etmiştir, üstün hizmet anlayışı nedeniyle şükran dileklerimi sunuyorum.”

evde bakım

Y.E.Ö. (4 Nisan 2020)

“Hijyen konusunda çok iyilerdi ve eve ilk geldikleri anda ateşimizi ölçtüler. Eşimin başında dikişleri vardı, bu dikişleri alındı çok memnun kaldım. Yapılan tüm işlemlerde çıkan artıkları bizim çöpümüze değil kendi getirdikleri çöp poşetine atıldı, çöp torbasını da alıp gittiler. burada bile bırakmadılar. Bu uygulama da çok hoşuma gitti.”

online doktor

G. (4 Nisan 2020)

“Aldığım hizmeti kesinlikle tavsiye ederim. Doktor Bey sağolsun çok ilgilendi. Çok farklı, çok değerli bir doktor kendisi. Ben yaşlı bir insanım, bir sorun olursa yine doktoruma ulaşmak isterim. ”

evde sağlık hizmeti

M.D.S. (4 Nisan 2020)

“Babamın damarları normalde çok zor bulunur, kanser hastası. Hiç babamı üzmeden, incitmeden tek seferde damarını buldular. Arkadaşlarınız çok profesyoneldi. Koruma kıyafetleri vardı. Maskesi, eldivenleri ile yaptılar her şeyi. Gayet hijyenikti. Telefonu açan arkadaşlarınız dahil konuya gayet hakimler ve bizimle çok ilgilendiler . Test sonuçlarını bile sabahın çok erken saatlerinde bize ilettiler, kendim arayıp da bulayım çabasına bile girmeden sonuçları aldık. Hiç sorun yaşamadık çok memnunuz. ”

onlinedoktor

Ö. (4 Nisan 2020)

“Doktorum müsait olur olmaz hemen benimle ilgilendi, çok memnun kaldım. Randevu ayarlaması yapan çalışanlardan da çok memnun kaldım. ”

online doktor görüşmesi

R.C. (4 Nisan 2020)

“Uzman doktorun ekibi ve ekipmanlarıyla gelmesi bizleri gerçekten çok memnun etti ve söyledikleri zamanda da geldiler. Bunlar önemliydi. Her şey için çok teşekkürler.”

telefonla doktor görüşmesi

Ç. (4 Nisan 2020)

“Doktorum müsait olur olmaz hemen benimle ilgilendi, çok memnun kaldım. Randevu ayarlaması yapan çalışanlardan da çok memnun kaldım. ”

evde bakım

F.B.K. (4 Nisan 2020)

“Vaktinde geldiler özellikle bu beni çok mutlu etti. Çok özenlilerdi kan alınırken, gayet hijyenik davranıldı maskeleri ve kıyafetleri çok hijyenikti. Hiç sorunsuz, söylenilen saatte de test sonucunu aldım. Çok memnun kaldık. ”

görüntülü doktor

A.A. (4 Nisan 2020)

“Büyük bir kalp operasyonu geçirdik. Çok kaliteli ve işi bilen hemşireleriniz var. Evde bakım hizmetinden minnacık bir mennuniyetsizlik yaşamadık. Hem hastanede aldığımız hemşirelik hzimeti hem de evdeki hizmette aşırı derece mutlu olduk. Birince dereceden ilgilendiler. Hemşirelerinizi asla unutamayız. Çok memnun kaldık. ”

görüntülü görüşme

B.Y. (4 Nisan 2020)

“Ben hocamızın sürekli hastayım ve çok da güvendiğim bir doktordur. Her anlamda kendisinden çok memnunuz.”

edoktor

Ü.Ö. (4 Nisan 2020)

“Gayet güzel yerinde test alındı, gerçekten her şey zamanında yapıldı. Çok güzeldi. ”

evde doktor hizmeti

A.M. (4 Nisan 2020)

“Doktorum tam saatinde aradı ve kendisinden çok memnunum.”

D.Ç. (4 Nisan 2020)

“Herkese sizi tavsiye ettik bile. Hekimin ilgisi çok iyiydi böyle bir dönemde eve gelip böyle hizmet veriyor olmanız bizi çok memnun etti açıkçası. 1 aylık bir bebeğimiz var çünkü evden çıkamıyoruz, onun aşıları yapıldı. Gayet güvenilir bir kurumdan gelen, güvenilir bir hekimin yapmış olması da bizi mutlu etti. ”

K.T. (4 Nisan 2020)

“Doktorum tam saatinde aradı ve kendisinden çok memnunum.”

E.C.C. (4 Nisan 2020)

“Herkese tavsiye ederim. Bu süreçte her şeyden çok memnun kaldık.”

R.G.K. (4 Nisan 2020)

“Dar günlerde kullanılacak bir hizmet. Doktorum benimle zamanında görüştü, gecikmedi. ”

G.S. (4 Nisan 2020)

“Kuşkusuz sizleri tüm yakınlarıma tavsiye ederim. Özellikle Yöneticilerinizin yakın ilgisinden çok memnun kaldım. Gece gündüz hiç farketmiyor arayıp her şeyi bilgi veriyorlar. ”

H.P. (4 Nisan 2020)

“Bu günlerde hastaneye gelmediğim için memnunum. Doktorumla zamanında konuştum. Hemşire arkadaşlarımıza da tam puan veriyorum.”

H.K. (4 Nisan 2020)

“Özellikle çocuğumun beslenmesiyle alakalı yetersiz kalıyorduk. Gaz çıkartması ile ilgili yetersiz kalıyorduk. Bu konuda çok destek olundu. ”

M.D. (4 Nisan 2020)

“Hekimim beni bekletmedi ve memnun kaldım. Gayet anlayışlı ve her şeyden önce ilgili bir doktor. Sanki hastaneye gitmiş gibi muayene etti. Çok memnunum. Çok doktor gezdim ama kendisini sonunda buldum. ”

I.K. (4 Nisan 2020)

“Gelen hemşireniz çok iyiydi. Bir hemşirede olması gereken tüm özelliklere sahipti. Bu salgın dönemin çok korunaklı geldi, beni de korumak üzere tüm önlemleri almıştı. Her şey hijyenikti, tam zamanında geldiler. Bu tedbirleri almanız çok güzel, ailece içimiz çok rahat etti. Test sonuçları da hemen çıktı. Benim damarlarım biraz zor bulunur, benden kaynaklı biraz uğraştırdım onları. Hastanelerinizden zaten genel olarak çok memnunum. Her şey için sizlere çok teşekkür ediyorum. ”

E.Ç. (4 Nisan 2020)

“Doktorum beni söylediğinden bile erken aradı, sürekli aynı doktorumuza geliyorum. Çok memnunum kendisinden. ”

G.D. (4 Nisan 2020)

“Tam zamanında gelindi ve gelen kişi bizi çok iyi bilgilendirdi. ”

S.M. (6 Nisan 2020)

“Bölüm yöneticileriniz her zaman bizlerle görüşürler. Ne derdimiz olsa hemen halledildi bugüne kadar. En başından itibaren hiç yalnız hissettirmediniz. Benim annem hastaneden yatak bakımı hastası olarak çıktı. Siz hemen gelip bizim gerekli sistemlerimizi kurdunuz. Ne zaman aklımıza bir şey takılsa, doktorlarımızla görüşüp fikir almaya kadar her anımızda vardınız. Her zaman çok destek oldunuz. Ailece size teşekkür ederiz.”

G.E. (1 Nisan 2020)

“Doktorum yoğun olduğu için birazcık bekledim ama sonra telafisini yapmak için bana daha fazla süre ayırdı, sağolsun. Doktorumdan çok memnun kaldım. ”

Memorial Evde Bakım

Online doktor

Sağlık problemleriniz,

Çocuğunuzun aşı uygulamaları ve rutin sağlık kontrolleri,

Kronik hastalıklarınızın takibi ve ihtiyaç duyduğunuz tüm sağlık hizmetleri için

“Evde Bakım Hizmetleri” ile yanınızdayız…

Memorial Evde Bakım Hizmetleriyle

Sağlık Evinize Gelsin!

Memorial Evde Bakım Hizmetleriyle ihtiyacınız olan sağlık hizmetine artık evinizden çıkmadan ulaşabilirsiniz. Sağlık problemleriniz, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunuz için uzman doktor muayenesi, hemşirelik hizmetleri, laboratuvar ve radyoloji tetkikleri dahil pek çok hizmeti, hastaneye gitmenize gerek kalmadan, evinizde veya işyerinizde sunabiliyoruz.

Evde Bakım hizmetlerimiz kapsamında hastanın bulunduğu ortamda ve günlük yaşam akışını bozmadan Memorial Sağlık Grubu’nun değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak hizmet verilmektedir. Sağlık sorununuza göre evde hasta bakımı, doktor muayenesinden, kısa veya uzun süreli hemşirelik hizmetlerine, çeşitli terapilerden diğer sağlık hizmetlerine tıbbi cihaz kullanımından, laboratuvar tetkiklerine ve evde aşı uygulamasına kadar uzanan geniş bir yelpazeyi içerir.

Profesyonel Evde Bakım kadromuz, kusursuz hizmet anlayışımız ve teknolojik donanımımız ile yaşamın birçok evresinde karşılaşılabileceğiniz sağlık ihtiyaçlarınız için güvenilir ve özenli çözümler ile ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Hizmetlerimiz

1 - Evde Doktor Hizmeti

Her branştan uzman hekimlerimiz ile evinizin konforunda gerçekleştirdiğimiz Evde Doktor Muayenesi hizmeti ile sağlık kontrolleriniz Memorial kalitesi ve güvencesi altında.

Uzman hekimlerimiz evde doktor hizmeti kapsamında muayenenizi gerçekleştirmekte, uzmanlık alanlarıyla ilgili teşhis ve tedavileri düzenleyerek ev ortamında yapılabilecek olan tıbbi testleri ve girişimleri uygulamaktadır. Evde sağlık hizmeti veren doktorlarımız tıbbi durumunuzun gerektirmesi halinde düzenli ziyaretlerle hastalıklarınızın kontrol ve takibini yapabilir.

Memorial Evde Bakım Hizmetleri uzman doktorları evden çıkamadığınız bu dönemde kalp hastalıkları, diyabet, tansiyon ve diyabet gibi pek çok kronik hastalığın düzenli takibinin sağlamakta, hastane ortamında bulunmasını istemediğiniz çocuklarınızın rutin veya hastalık kontrol ve tedavilerini gerçekleştirerek evde sağlık hizmeti vermektedir.

Görüntülü görüşme
evde bakım hizmetleri

2- Evde Bebek, Sağlam Çocuk Takibi ve Evde Aşı Uygulaması

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri) uzman hekimlerimiz, evde bakım hemşireleri eşliğinde bebeğinizin evde muayenesini yapıp, rutin takip ve aşı uygulamalarını da hastaneye gitmenize gerek kalmadan evinizde yapabilmektedir.

3 – Evde Hemşirelik Hizmeti

Hekimleriniz tarafından reçete edilmiş girişimsel tedavileriniz evinizden çıkmaya gerek olmadan Evde Hemşirelik hizmeti ile deneyimli Memorial hemşire kadrosu tarafından sunulmakta.

Enjeksiyon, ilaç uygulama, sonda takılması, kan alma, pansuman, uzun süre yatarak tedavi edilenlerde görülen yatak yarası bakımı, evde serum uygulaması, evde aşı uygulaması, stoma bakımı, kan alma vb. tüm hemşirelik hizmetleri gerçekleştirilebilmektedir

Uzman Yenidoğan Hemşirelerimiz yeni doğum yapmış anneleri evlerinde ziyaret ederek sağlıklı ve hasta bebek bakımı yaparken aynı zamanda annelere de evde eğitimler vermektedir.

Hemşirelerimiz ev koşullarında bebeğin ve annenin ihtiyaçlarını değerlendirerek, anneye bebek bakımı, emzirme, bebek banyosu, meme bakımı, bebeğin göz, tırnak bakımı, lohusalık dönemi ve anne beslenmesi konularında Memorial Sağlık Grubu uzman hekimleri tarafından onaylı ve güvenilir bilgileri yeni doğum yapmış annelere evde uygulamalı şekilde göstermektedir.

evde hemşirelik hizmeti
görüntülü görüşme

4 – Evde Radyoloji ve Görüntüleme Hizmetleri

Evde Ultrason, Doppler, EKG ve Röntgen gibi tıbbi görüntüleme hizmetleri Uzman Radyoloji hekimlerimiz ve taşınabilir cihazları ile birlikte Memorial kalitesi ve güvencesi ile sunulmakta.

Radyoloji hekimlerimiz modern taşınabilir cihazlar ile tıbbi görüntülemenizi ev ortamında gerçekleştirmekte sonrasında raporlarınızı size ve hekiminize dijital ortamda ulaştırmaktadır.

5-Evde Medikal Cihaz Kiralama Hizmeti

Günlük yaşam aktivitelerini yerine getirmeyi sağlayan ekipmanlar, destek cihazlar ve hasta yatağı gibi tüm tıbbi cihaz ve ekipmanlar Memorial Evde Bakım Hizmetleri tarafından sağlanabilmektedir. Bunların yanı sıra;

 1. Hasta karyolası
 2. Havalı yatak
 3. Tekerlekli sandalye
 4. Fizik tedavi cihazları
 5. Hareket kısıtlılığı olan hastalar için destek cihazları (klozet yükseltici, yürüteç, kanedyen, tek ve üçayaklı baston, koltuk değneği vb.)
 6. Monitörler
 7. Bebek apne yatağı
 8. Şeker ölçüm aletleri,
 9. Serum Askıları
 10. Tansiyon aletleri
 11. Termometreler (ateş ölçümü için)
 12. Süt pompaları
 13. Ağrı ve infüzyon pompaları
 14. Beslenme pompaları
 15. Pulse oksimetre (oksimetreler)
 16. Sağlıklı yaşam ürünleri (ortopedik yataklar, yastıklar ve minderler) temin edilebilmektedir.

cihaz kiralama