Yükleniyor

Covid-19 PCR Test Merkezi

Covid-19 PCR Test Merkezi

İletişime Geçin

Bölüm Hakkında

Covid 19 taşıyıcısı kişilerin belirlenmesinde etkin rol oynayan, PCR testi, pratik bir şekilde Covid 19 belirtileri taşıyan kişilere yapılmakla birlikte, belirtileri olmayanlara da uygulanabilmektedir. PCR testlerinde, burun ve boğazdan ucu pamuklu ince bir çubuk vasıtasıyla sürüntü örneği alınmaktadır.

Memorial Sağlık Grubu’nun İstanbul, Ankara, Antalya, Diyarbakır ve Kayseri’de bulunan 11 hastanesinde COVID-19 testleri yapılabilmektedir. PCR testi yaptırmak üzere web sitemizden ya da 444 7 888 no’lu çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.  

COVID-19 virüsünün tüm aşamaları için gerekli olabilecek PCR testinizi 7 gün 24 saat Memorial Sağlık Grubu laboratuvarlarında yaptırabilir, PCR test sonuçlarınızı İstanbul ve Ankara hastanelerimizde 12-24 saat; Antalya, Kayseri ve Diyarbakır hastanelerimizde 24-36 saat içinde SMS bilgilendirmeyle veya web sitemizdeki e-sonuç sayfamızdan (www.memorial.com.tr) online olarak öğrenebilirsiniz. Test sonuçlarınız eksiksiz bir biçimde, hasta bilgilerinin gizliliği çerçevesinde sadece tarafınıza teslim edilmektedir.

 

Bölüm Uzmanları

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

    İletişim Formu

    Aşağıdaki İletişim formunu doldurarak hastanemiz ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

    * Bu alan gereklidir.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    Canlı Destek Kolay Randevu Al