Yükleniyor

Merkez Laboratuvarı

Merkez Laboratuvarı

İletişime Geçin
Aşağıdaki başlıklara tıklayarak, Merkez Laboratuvarı alanındaki ilgili içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bölüm Hakkında

Memorial Merkez Laboratuvarı, kendi bünyesinde bulunan tüm lokasyonlardaki hastanelerin dışında farklı sağlık kurumlarına da hizmet vermektedir. Laboratuvarımızın tercih edilme sebepleri arasında bazı özellikli ve nadir testlerin yapılabilmesi  yer almaktadır. Merkez laboratuvar; mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuvarları olmak üzere iki ayrı bölümde hizmet vermektedir. Mikrobiyoloji laboratuvarında, enfeksiyon hastalıklarının tanı- tedavi- takibinin yanı sıra çeşitli durumlarda kanıt niteliğinde bilgilerin elde edilmesi amacıyla bazı testler yapılarak raporlanmaktadır. Biyokimya laboratuvarında ise hormon, hematoloji-koagülasyon, ilaç düzeyleri, tümör belirteçleri bölümlerine kabul edilen testler yapılmaktadır.

Merkez Laboratuvar, acil ve rutin laboratuvar hizmeti vermenin yayında güvenilir sonuç üretmeyi hedef edinmiştir ve haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. Tüm testlerin günlük olarak İnternal Kalite Kontrolleri takip edilmekte, ayrıca düzenli olarak yurt dışında üye olduğumuz merkezlerden gelen numuneler çalışılıp sonuçları tüm dünya genelinde değerlendirilerek Eksternal Kalite Kontrolleri yapılmaktadır.

Bölüm Uzmanları

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

    İletişim Formu

    Aşağıdaki İletişim formunu doldurarak hastanemiz ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

    * Bu alan gereklidir.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    Canlı Destek Kolay Randevu Al