Son Gelişmeler

Memorial’dan AIDS İle Mücadeleye Destek

30.04.2020 20:39:31

“AIDS’e 100’de Yüz Pozitif Negatif Yaklaşımlar Fotoğraf Sergisi” Memorial Antalya ’da…

Toplumu bilinçlendirmek ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacı ile kültür ve sanata verdiği desteği her yıl artıran Memorial Sağlık Grubu, bu kez de Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu Türkiye Ofisi (UNFPA), H&M ve Y-PEER Türkiye tarafından desteklenen “AIDS’e 100’de Yüz Pozitif Negatif Yaklaşımlar” projesine ev sahipliği yapıyor.

Sanat, spor, moda ve medya dünyasından pek çok ünlü ismin fotoğrafları ve mesajları ile AIDS’i kendi tarzlarında yorumladıkları “AIDS’e 100’de Yüz Pozitif Negatif Yaklaşımlar Fotoğraf Sergisi” Memorial Antalya Hastanesi'nde gerçekleşecek.

10 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Memorial Antalya Hastanesi’nde gezilebilecek olan sergi; AIDS ile ilgili toplumdaki yaygın fakat yanlış inanışları ortaya koymak, hastalıktan korunma yollarını kamuoyu ile paylaşmak ve kitleleri bilinçlendirirken, hassasiyeti artırarak konu ile ilgili farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Ünlü isimler projeye destek verdi

Sergiye katılan ve projeye destek veren ünlü isimler arasında; Ayşegül Aldinç, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Billur Kalkavan, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Cem Özer, Çağla Kubat, Dolunay Soysert, Ege, Ebru Destan, Ece Uslu, Erkan Can, Ezgi Mola, Fatoş Kabasakal, Feride Çetin, Fettah Can, Gece, Gökhan Türkmen, Gürgen Öz, Hepsi Grbu, Lale Mansur, Leman Sam, Nurseli İdiz, Okan Karacan, Özgür Masur, Merve Sevi, Metin Uca, Meyra, Sarp Apak, Seda Akman, Selma Ergeç, Sibel Tüzün, Sümer Ezgü, Şebnem Özinal, Şebnem Bozoklu, Tanju Çolak, Taşkın Sabah, Vildan Atasever Hacıoğlu, Yonca Lodi, Zuhal Topal gibi isimler yer alıyor.

Program

Tarih    : 10 Şubat 2011 Perşembe
Sergi açılış ve kokteyl: 14.30
Yer       : Memorial Antalya Hastanesi

Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al