Omurga Sağlığı Merkezi

Kolay Randevu Al
Aşağıdaki başlıklara tıklayarak, Omurga Sağlığı Merkezi alanındaki ilgili içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bölüm Hakkında

Memorial Omurga Sağlığı Merkezleri’nde çocuk ve yetişkinlerde görülen tüm omurga rahatsızlıklarının tanı ve tedavisi başarıyla gerçekleştirilmektedir. Üstün teknolojik donanımı ve deneyimli hekim kadrosu ile tüm omurga sorunlarında modern tedaviler sunan merkezlerimizde skolyoz, kifoz, bel fıtığı, omurga enfeksiyonları ve tümörleri, omurga kırıkları, bel ve boyun ağrıları tedavi edilmektedir.

Memorial Bahçelievler, Ankara ve Antalya Hastaneleri’nde hayata geçirilen “Omurga Merkezleri”nde tedaviler multidisipliner yaklaşımlarla yürütülmektedir. Hastaların tanı ve tedavileri ortopedi, nöroşirurji ve fizik tedavi uzmanlarınca oluşturulan konsey tarafından gerçekleştirilir.

Bölüm Doktorları

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

  Teknolojilerimiz

  Memorial Sağlık Grubu’nun teknolojik altyapısı, uluslararası standartlarda ileri teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış ve hasta konforuna özel olarak dizayn edilmiş sistemlerden oluşmaktadır. Kullanılan ileri teknoloji sayesinde, hastaların teşhis ve tedavi süreçlerini, konforlu ve güvenli bir şekilde geçirmeleri hedeflenmektedir. Bu teknolojilerin birçoğu Türkiye’de ilk kez hastanelerimizde kullanılmaktadır.

  Son Teknolojilerimiz

  Tüm Teknolojileri Gör
  İletişim Formu

  Aşağıdaki İletişim formunu doldurarak hastanemiz ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  Sosyal Medya Hesaplarımız
  Kolay Randevu Al