Son Gelişmeler

Bypasslılar Sevgililer Günü Dans Gecesi’nde "Aşk Dansı" Yaptı

30.04.2020 20:39:27

Bypasslı çiftler, ‘Club Bypass Sevgililer Günü Dans Gecesi’nde bir araya geldi. Bypass ameliyatı ile kalpleri yenilenen karı kocalar, ‘sevgi dansı’ yaparak aşk tazeledi.

Memorial Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in ameliyat ettiği Club Bypass’lı çiftler, Sevgililer Günü’nü bir araya geldikleri özel bir gecede kutladı. Hastalarına öncelikle eşlerine aşık olmalarını ve Sevgililer Günü’nde de birbirlerine sevgi hediye etmelerini öneren Prof. Dr. Sönmez de bu gecede hastalarını yalnız bırakmadı.

13 Şubat 2009 Cuma akşamı Sultanahmet Four Seasons Otel Balo Salonu’nda gerçekleşen geceye, Sezen Cumhur Önal, Kemal Özkan gibi bypasslı ünlü isimler de katıldı.

Prof. Dr. Bingür Sönmez gecenin açılış dansını 3 ay önce ameliyat ettiği bayan hastası ile yaptı. Uluslararası alanda başarılı çalışmalar imza atan tango üstadı Engin Ege’nin piyanosu eşliğinde nostalji yaşayan çiftler, solist Nermin Ege’nin söylediği aryalara da eşlik etti. Gecenin sonunda yine Prof. Dr. Bingür Sönmez tarafından ‘Club Bypass Sevgililer Günü Pastası’ kesildi.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al