Antalya Hastanesi - Tüp Bebek (IVF) ve Üreme Sağlığı Merkezi

Hizmet Hastanesi
Antalya Hastanesi
Tüp Bebek (IVF) ve Üreme Sağlığı Merkezi
Kolay Randevu Al

Bölüm Hakkında

1000 m2 alana kurulmuş ve tamamı antistatik-antibakteriyel ürünler ile oluşturulmuş olan tüp bebek merkezimiz, androloji, embriyoloji ve embriyo dondurma laboratuarları, modern ameliyathaneleri, aynı anda 10 çifte hizmet verebilecek şekilde planlanmış hasta odaları ile çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. Kendisine ait müstakil hava temizleme ve basınç kontrol sistemleri ile çalışan tüp bebek laboratuar ve ameliyathaneleri steril, partikülsüz ve uçucu organik bileşiklerden arındırılmıştır.

Ülkemizde sadece Memorial Tüp Bebek merkezlerinde bulunan elektronik sistemler ile laboratuar koşullarına ait tüm parametrelerin, sıcaklık, basınç değerlerinin, gaz ve nem düzeylerinin bilgisayar aracılığı ile gece-gündüz kontrol edilmesi sağlanmaktadır. Yüksek büyütmeli sperm mikroskobu, kişiye özel embriyo kültür inkübatörleri, lazer sistemi gibi birçok ileri teknolojiye sahip olan tüp bebek bölümümüzün başarı oranları, Memorial Sağlık Grubunun kalite standartları gereği düzenli olarak denetlenmektedir.

Klasik tüp bebek tedavilerinin yanı sıra; ileri anne yaşına bağlı olarak bebekte ortaya çıkabilecek kromozom kusurlarının embriyo aşamasında belirlenerek ekarte edilmesi, Akdeniz anemisi gibi kalıtsal hastalıkların bebeğe geçişinin önlenmesi veya hasta çocuğun tedavisi için sağlıklı ve doku uyumlu kardeş dünyaya getirilmesi gibi ileri tedaviler, implantasyon öncesi embriyoda yapılan genetik incelemeler ile merkezimizde başarı ile uygulanmaktadır.

Bölüm Doktorları

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

    Kolay Randevu Al