Yükleniyor

Check Up Merkezi

Check Up Merkezi

Kolay Randevu Al
Aşağıdaki başlıklara tıklayarak, Check Up Merkezi alanındaki ilgili içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bölüm Hakkında

Check-up, kişinin mevcut sağlık durumunun; ailevi riskleri, yaşam şekli, beslenme tarzı ve alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, detaylı bir şekilde değerlendirilmesi, sonuçlar eşliğinde gerekiyorsa ilgili  birimlere yönlendirilmesidir. Doktorun hasta ile gerçekleştirdiği kapsamlı görüşme sonrasında, laboratuvar testleri, radyolojik tetkikler ve kişiye özel önerilen testleri değerlendirilir. Bu sayede mevcut hastalıklar ile ilgili riskler belirlenerek, ilgili branşlarda doğru tedavisi planlanır ve gerekli önlemlerin alınması sağlanır.  

İçindekiler

Yılda 1 kere yapılması önerilen düzenli check-up programları ile hastalıklar erken teşhis edilebilmekte ve tedavi başarısı büyük oranda yükselmektedir.

NEDEN CHECK-UP YAPTIRMALIYIZ?

Pek çok insan sağlık konusunda herhangi bir şikayeti olduğunda ya da bir hastalıktan şüphe ettiğinde doktora görünmekte ve kontrollerini yaptırmaktadır. Oysa birçok hastalık hiçbir belirti vermeden ilerleyebilmekte hatta tedavi edilmeyecek noktaya gelindiğinde ancak fark edilebilmektedir.

✓ Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek ve bunun için doğru adımları atmak istiyorsanız,

✓ Modern yaşantımız gereği sağlığınıza artık daha az zaman ayırıyor, hatta sağlığınızla ilgili bazı olumsuz gelişmeleri bile görmezden geliyorsanız,

✓ Ailenizde görülen hastalıklar sizi endişelendiriyorsa, 

Memorial Check-up Merkezleri’ne başvurarak kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz!

MEMORIAL CHECK-UP MERKEZLERİ’NİN FARKI NEDİR?

Memorial Check-up Merkezleri en kaliteli sağlık hizmetini sunarken, misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için muayeneler ve program dahilindeki tetkiklerin tamamına yakını check-up merkezine dahil özel bölümde yapılmaktadır. Hastanelerimizin diğer birimlerinden ayrı olarak kişisel konfor göz önünde bulundurularak tasarlanan bu bölümde güler yüzlü ve dinamik personel ile hizmet verilmekte, açık büfe kahvaltı ikramı ayrıca soyunma odaları ve duş imkanı sağlanmaktadır.

HANGİ CHECK-UP PROGRAMINI SEÇMELİSİNİZ?

Her bireyin yaşına, tıbbi geçmişine, aile sağlık öyküsüne ve yaşam tarzına göre farklı tarama programları gerekebilmektedir. Check –up programları mutlaka kişinin hastalıklar ile ilgili risk durumu göz önünde bulundurularak seçilmelidir.

 • Check-up programınızı seçerken aşağıdaki kriterlere dikkat etmenizde fayda vardır;
 • Yaş ve cinsiyet
 •  Ailenizde ve/veya yakın akrabalarınızda kalp damar hastalığı, diyabet (şeker hastalığı), hiper tansiyon (yüksek tansiyon), şişmanlık(obezite), akciğer , prostat , mide ve kalın bağırsak kanseri ile kalıtımsal ve kronik hastalıklardan herhangi birinin varlığı veya şüphesi olması
 • Yaşam tarzınız ve çalışma şartlarınız
 • Kronik yorgunluk, baş dönmesi gibi şikayetlerinizinvarlığı program seçimine önemlidir.

CHECK UP FİYATLARI

Check up fiyatları, check up türüne ( yaş, cinsiyet, VIP- standart vs..) uygulamanın yapılacağı hastaneye göre belirlenmektedir. Doğru programı seçerken Memorial Check-up Merkezleri’nden de destek alabilirsiniz!

Fiyat Bilgisi için Formu Doldurun

 

Bölüm Uzmanları

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

  İletişim Formu

  Aşağıdaki İletişim formunu doldurarak hastanemiz ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  * Bu alan gereklidir.
  Sosyal Medya Hesaplarımız
  Canlı Destek Kolay Randevu Al