Yükleniyor

Proktoloji Merkezi (Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Ünitesi)

Proktoloji Merkezi (Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Ünitesi)

İletişime Geçin
Aşağıdaki başlıklara tıklayarak, Proktoloji Merkezi (Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Ünitesi) alanındaki ilgili içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bölüm Hakkında

Toplumda yaygın olarak görülen anorektal hastalıklar yani kalın bağırsak, rektum ve anal bölge hastalıkları tıp alanında özel bir kategori oluşturmaktadır. Her insanın hayatının çocukluk, askerlik, evlilik, gebelik gibi dönemlerinde mutlaka bir anorektal hastalıkla karşılaştığı bilinmektedir.

Hassas, ağrılı, özel kabul edilen ve kritik fonksiyonlara sahip bu bölgenin sorunlarının tanı ve tedavileri de zordur. Doğru tanı ve tedavi için bu alanda deneyimli ve özel ihtisas sahibi sağlık personeline, özel alet ve teknolojiye, bütünsel olarak bu alana odaklanmış bir yapılanmaya gereksinim vardır. Proktoloji Merkezlerimiz Memorial Şişli, Ankara ve Bahçelievler Hastanelerimizde anorektal hastalıklarda üst düzey tanı ve tedavi olanakları sunmaktadır.

 

 

Proktoloji Merkezi (Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Ünitesi) Hastalıkları

Bölüm Uzmanları

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

    İletişim Formu

    Aşağıdaki İletişim formunu doldurarak hastanemiz ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

    * Bu alan gereklidir.
    Sosyal Medya Hesaplarımız
    Canlı Destek Kolay Randevu Al