Yükleniyor

Psikiyatri
Aşağıdaki başlıklara tıklayarak, Psikiyatri alanındaki ilgili içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bölüm Hakkında

Psikiyatri polikliniğimizde, psikiyatrik sorunların tanısı ve tedavisi hakkında güncel, gerçekçi çözümler bilimsel/tıbbi temeller üzerinde üretilmektedir.

Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir.

Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle Tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Poliklinik hizmetlerimiz kaçınılmaz olarak tanı ve tedavi uygulamalarında spekülatif yöntemlerden uzak, kanıta dayalı çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi

Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi, herhangi bir hastalığı olan kişilere ve cerrahi girişim uygulananlara, psikiyatrik tıp hizmeti ile psikososyal destek sunan psikiyatri üst disiplinidir. Sağlığın fiziksel, ruhsal boyutlarıyla ayrılmaz bir bütün olduğu ve birbirini etkilediği anlayışına dayanmaktadır.

Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi polikiliniğimizde beden, beyin ve ruh bütünlüğünü esas alarak bedensel hastalık ve işlev bozukluklarının yarattığı psikiyatrik bozukluk ve psikolojik reaksiyonları tedavi etmektedir. Bununla birlikte ruhsal kökenli bedensel hastalık ve işlev bozukluklarının tedavisi için çözüm üretilmektedir.

Polikiliniğimizin amacı, hastalara fiziksel tedavi ile birlikte ruhsal bakım hizmetlerinin de verilmesidir. Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi fiziksel hastalığı ya da yakınması olan, hastanede yatarak ya da ayakta tedavi gören hastalara yönelik psikiyatrik, psikososyal tıp hizmetlerinin sunmaktadır.

Klinik  tıbbın psikiyatrisi olan Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi’nin alt bölümleri şu şekilde tanımlanabilmektedir:

 • Dahili Tıpta Psikiyatri
 • Kardiyolojide Psikiyatri
 • Cerrahi Girişimlerin Psikiyatrisi
 • Kadın Doğum Psikiyatrisi
 • Kanser (onkoloji) Psikiyatrisi
 • Nöroloji Psikiyatrisi
 • Kronik Hastalıkların Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavinin Psikiyatrisi
 • Endokrin Hastalıkların Psikiyatrisi
 • Gastroentoloji Psikiyatrisi

Bölüm Uzmanları

Anlaşmalı Kurumlar

Hastanelerimizin anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketleri, tamamlayıcı sigortalar, diğer kurum ve şirket anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonuç bulunamadı.

  İletişim Formu

  Aşağıdaki İletişim formunu doldurarak hastanemiz ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  * Bu alan gereklidir.
  Sosyal Medya Hesaplarımız
  Canlı Destek Kolay Randevu Al